Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žmogaus evoliucijos greitis
 
 

Žmogaus evoliucijos greitis

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-04-29 70
Sunkus darbas tikrai apsimoka, net jeigu dėl to tenka gerokai paprakaituoti. Ir šį faktą galima patvirtinti netgi biologiniame bei evoliuciniame lygmenyje: tiesą sakant, būtent dėl to žmonės užkopė į pačią mitybinės grandinės viršūnę mūsų planetoje, rašo bigthink.com.
(0) 2018-04-11 4
Žmogus neabejotinai yra protingiausias planetos gyvūnas. Žmogus - milijonus metų trunkančios evoliucijos produktas, sugebėjęs sukurti civilizaciją ir ją pakelti iki dabartinio lygio. Bet kas pastūmėjo šį intelekto augimą? Mokslininkai mano, kad prie visų gerai žinomų veiksnių galima pridėti ir dar tris - maisto ruošimą, gandų skleidimą ir antakius.
(4) 2018-02-24 1
Tyrinėjant genomą, galima aptikti įdomių dalykų. Paaiškėjo, kad alkoholio netoleravimas – teigiamas dalykas ir evoliucinis spaudimas veikia šia kryptimi.<br>O kitas tyrimas liudija, kad pasa
(2) 2018-01-05 1
„Flinstounai“ – 1960-1966 metais rodytas animacinis televizijos serialas. Akmens amžiaus šeima su šiuolaikiniam pasauliui prilyginamais patogumais ilgą laiką juokina pasaulį ir yra laikoma vienu geriausių animacinių serialų per visą istoriją. Bet kas tokie buvo Flinstounai – Homo Sapiens ar neandertaliečiai?
(8) 2017-01-17 -9
Dėl evoliucijos žmogaus kūno išvaizda ilgainiui pasikeis, ir po tūkstančio metų gyvensiantys žmonės išoriškai labai skirsis nuo mūsų, mano anatomijos specialistai.
(2) 2016-12-09 16
<i>Naujame tyrime, publikuotame <b>Science</b>, tarptautinė genetikų grupė rekonstruoja žmogaus evoliuciją, vykusią ne akmens amžiuje, o pastaraisiais šimtmečiais</i>
(15) 2011-05-02 1
Vašingtono universiteto biologui Briusui Karlsonui (Bruce Carlson), tyrinėjančiam nedideles žuvis, pavadinimu „straubliuotinės“, galbūt pavyko atrasti raktą į naujų rūšių formavimąsi – evoliucijos procesą, lemiantį vienos rūšies dalijimąsi į dvi ar daugiau naujų rūšių. Pasirodo, proceso esmė – naujų jutiminių vaizdinių raida, skatinanti smegenų vystymąsi. Savo ruožtu, sparti smegenų struktūrų raida skatina rūšies šakojimąsi į naujas rūšis.
(9) 2010-12-29 0
Pripažinkime, žmonės kartais atlieka pačių keisčiausių veiksmų. Įdomu, kaip Žemės svečių akimis atrodytų… kutenimasis? Žinia, pats savęs nepasikutensi. O pulti kutenti visiškai nepažįstamą žmogų mus taip pat kažkas patikimai sulaiko – ko gero, nenorime susilaukti socialinio nesubrendėlio reputacijos. Merilendo universiteto neurologas Robertas Provainas (Robert R. Provine) mano, kad šie pastebėjimai – raktas perprantant evoliucinę kutenimo paskirtį. Pasirodo, ...
(6) 2010-08-07 2
Meilė plaukuotiems gyvūnams giliai įsišaknijusi evoliucijoje ir galėjo lemti tai, kaip mūsų protėviai išvystė kalbą bei kitus civilizacijos įrankius.
(0) 2010-07-07 1
Dideliame aukštyje nuolat gyvenančių tibetiečių kraujas netirštėja ir lengvai perneša deguonį. Taip pasikeisti kalniečiams užteko vos 3000 metų.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos