Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žmogaus kūno spinduliavimas
 
 

Žmogaus kūno spinduliavimas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-07-27 16
Šią savaitę ir vėl sugrįžo vasariška šiluma, kuri, kaip žada sinoptikai, išsilaikys iki pat galo, o galbūt tęsis ir dar ilgiau. Tokiomis saulėtomis dienomis būnant lauke gali atrodyti, kad tiesiog tirpstate, tačiau jūsų organizmui susidūrus su šiluma iš tiesų įvyksta įdomūs labai dalykai.
(2) 2016-06-15 21
Visi žmogaus organai turi elektrines sistemas, kurias veikia išorinės jėgos. Turbūt daugelis esame pajutę, kai palietus kokį nors daiktą ar kitą žmogų, mus nukrečia elektra. Tokia elektros iškrova rodo, kad mūsų organizmo sistemoje kažkas išsibalansavo.
(3) 2015-07-22 12
Jeigu mūsų kūnai kiekvieną dieną sudegina nuo 1600 iki 3500 kilokalorijų (priklausomai nuo kūno sudėjimo ir fizinio aktyvumo lygio), tai gal jie galėtų pamaitinti dar ir mūsų išmaniuosius telefonus, kurių energija visada baigiasi pačiu netinkamiausiu metu?
(2) 2015-01-06 14
Galbūt prisimenate atvejį, kaip pasižiūrėjus į sušalusį žmogų nejučia šaltis ėmė krėsti ir jus? Naujasis mokslininkų tyrimas rodo, kad tokiai savijautai yra mokslinis paaiškinimas ir kad šaltis yra užkrečiamas.
(0) 2014-04-21 -1
Pietų Paryžiaus universiteto (Prancūzija) mokslininkas dr. Xavier Maître su kolegomis sukūrė skaitmeninį veidrodį, apjungiantį magnetinio rezonanso, pozitronų emisijos tomografijos, rentgenoskopijos, kompiuterinės animacijos bei „Kinect“ valdiklio technologijas.
(82) 2011-08-29 29
Nijmegeno universiteto (Radboud University Nijmegen) Olandijoje mokslininkų Antono Koneno (Anton Coenen) ir Tynekės van Rijno (Tineke van Rijn) kraupoki eksperimentai tyrinėjant laboratorinių žiurkių mirimo procesus, sukėlė audringas diskusijas ir privertė iš naujo susimąstyti apie… sielos egzistavimo prielaidas. Minėti mokslininkai tiesiog mėgino išsiaiškinti, ką reiškia intensyvūs elektrinio aktyvumo pliūpsniai, kuriuos mirusių organizmų smegenyse fiksuoja elektroence...
(27) 2009-07-22 0
Žmogaus kūnas skleidžia mūsų akims nematomą šviesą. Šį reiškinį atradę Japonijos mokslininkai teigia, kad evoliucijos požiūriu jis yra visiškai nepaaiškinamas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos