Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žmogaus nemirtingumo realizavimo idėjos
 
 

Žmogaus nemirtingumo realizavimo idėjos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2019-07-14 47
Eksperimentas sukėlė debatus apie tai, kas yra sąmonė ir ar galima ją „prikelti“
(5) 2019-04-11 22
Aubrey’us de Gray’us, mokslininkas, kurio domėjimosi sritis yra regeneracinė medicina, mano, kad naujos biotechnologijos leis šiandieniniams žmonėms gyventi 1000 metų.
(5) 2017-05-12 11
Žmonės, kurių smegenims bus pritaikytas kriogeninis užšaldymas, gali būti „pažadinti“ ne vėliau, negu po trijų metų, pareiškė Italijos chirurgas Sergio Canavero, Turine veikiančios neuromoduliacinės grupės vadovas. Pasak leidinio „The Telegraph“, mokslininkas ruošiasi įvykdyti pirmąją žmogaus galvos persodinimo operaciją, ne vėliau nei po 10 mėnesių, o dar vėliau jis norėtų atlikti smegenų persodinimo operaciją.
(2) 2017-04-29 37
Mus mokė to, kad mirtis yra neišvengiama ir bet kokie bandymai jos išvengti – bepročių svajoklių fantazijos. Tačiau mokslas gerokai pažengė į priekį. Galų gale, mes jau padvigubinome gyvenimo trukmę nuo XX a. pradžios. Kas galėtų su įsitikinimu teigti, kad mes negalime to padaryti ir dabar, kuomet tiek žinome apie senėjimą? Galbūt nemirtingumo idėja nėra jau tokia beprotiška?
(5) 2016-11-21 31
Daugybė žmonių norėtų gyventi amžinai. Nors kai kurie mokslininkai giriasi atradę ilgaamžiškumo receptą, iš tikrųjų kova su senėjimu kol kas nėra laimėta. Taigi, tie žmonės, kurie nori išvysti ateities pasaulį ir turi nemažą sumą pinigų šiai svajonei išpildyti, renkasi kriogeninį užšaldymą. Jūs apie kriogeninį mirusiųjų užšaldymą esate girdėję nemažai – jis kainuoja labai brangiai, o kai kurie mokslininkai abejoja jos galimybėmis. Bet ar žinote kaip ši procedūra atliekama?
(0) 2016-11-18 26
<i>Indijos medicininių tyrimų taryba (ICMR) uždraudė atlikinėti atgaivinimo eksperimentus su žmonėmis, kuriems nustatyta smegenų mirtis. Juos planavo atlikti bendras Indijos ir JAV projektas R
(6) 2016-11-11 47
Žmonės nuo neatmenamų laikų ieškojo jaunystės šaltinio, kuris atsuktų laiką atgal, užkirstų kelią senatvei. Ar jis apskritai egzistuoja? Rusų mokslininkas Anatolijus Bruškovas mano, kad egzistuoja ir kad jam pavyko jį rasti 3,5 mln. metų senumo bakterijoje, rašo curiosity.com.
(1) 2016-09-14 43
Rusijos mokslų akademijos ląstelės biofizikos instituto mokslininkas Aleksejus Karnauchovas ryžosi tapti pirmuoju pasaulio žmogumi, kuris ant savęs išbandys radikalią organizmo atjauninimo technologiją, praneša Rusijos leidinys „Izvestija“. Kol kas šis metodas buvo sėkmingai išbandytas tik su pelėmis.
(7) 2016-04-28 16
Tuo metu, kai technologijų kūrėjai svajoja naujais prietaisais ar išmaniosiomis programėlėmis patobulinti mūsų gyvenimą, vienas rusų milijonierius siekia jį negrįžtamai pakeisti. Jis ketina žmogaus smegenyse esančią informaciją įkelti į kompiuterius ir taip padaryti mus nemirtingus.
(2) 2016-04-01 42
Mirtis yra „ne akimirka, o procesas“, įsitikinęs intensyviosios slaugos specialistas Semas Parnija. Pasak jo, tai viso organizmo insultas, kuriam ištikus širdis nustoja plakti, bet organai miršta ne iš karto. Kadangi jie gali išlikti nepažeisti gana ilgai, todėl „tam tikrą laiką mirtį galima visiškai atšaukti“. S.Parnija ir kiti mokslininkai tiria mirtį tam, kad būtų išgelbėtos gyvybės.
(20) 2016-03-15 31
Rusų milijonierius užsigeidė gyventi amžinai. Tiesa, jis neplanuoja ieškoti vaisto, kuris jam leistų išlikti amžinai gyvam. Rusų turtuolis trokšta ateityje tapti robotu ir taip pratęsti savo gyvybę visam laikui.
(5) 2016-02-11 -1
Amžinas gyvenimas? Pasak kompanijos „Humai“, tai bus įmanoma jau 2045 metais, kai žmonėms gyvenimą grąžins dirbtinis intelektas.
(4) 2016-02-09 57
Išmintingai naudodamiesi genetinės inžinerijos privalumais grupė mokslininkų atrado nuostabų būdą reikšmingai pratęsti pelės gyvenimą. O viena biotechnologijų bendrovė jau ruošiasi ilginti ir žmonių gyvenimus.
(3) 2015-12-01 11
Bendrovė „Humai“ vysto technologiją, kuri leistų skaitmeninėmis technologijomis prikelti žmones iš mirusiųjų. Įmonė ketina užšaldyti žmogaus smegenis su jose esančia informacija, o vėliau prikelti žmones, panaudodama dirbtinį intelektą, rašo independent.co.uk.
(4) 2015-11-26 18
Turi „Lamborghini“ ir privatų lėktuvą, namus ir rūmus, o dizaineriai tau siuva sukneles ir parenka tinkančius deimantus. Tačiau koks tikslas toliau statyti milijardų dolerių vertės imperiją, kai žinai, kad širdies smūgio galimybė tau – neįtikėtinai didelė. Dėl greito technologijų vystymosi, pasaulio turtingieji kreipia vis daugiau dėmesio į savo sveikatą, praneša standard.co.uk.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos