Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žmonės ir kanibalizmas
 
 

Žmonės ir kanibalizmas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2019-09-27 -10
Visiškai neseniai biheviorizmo srities specialistas Magnusas Soderlundas viename Švedijoje surengtame seminare pateikė išties netikėtą klausimą: ar pavyktų įsivaizduoti, kad galima valgyti žmogaus mėsą?
(2) 2019-09-04 -6
Pažeidžiamos kasijinės rupūžės suėda savo mažesnes varžoves, kad kuo greičiau užaugtų. Kirai ir pelikanai priklauso toms paukščių rūšims, kurios maitinasi ką tik išsiritusiais jaunikliais arba suėda juos tam, kad užkirstų kelią ligų plitimui.
(3) 2019-05-02 -9
Jeigu jums reikėtų suvalgyti, sakykim, kitą žmogų, kiek kalorijų suvartotumėte? Šis klausimas ne tik žadina smalsumą, tačiau turi reikšmės antropologams. Mat mūsų protėviai buvo kabinalai, tačiau mes nežinome, kodėl. Ar jie žudydavo ir valgydavo kitus žmones dėl mėsos, kad galėtų pasisotinti? Ar tai buvo daroma siekiant atlikti kokį nors religinį ritualą?
(0) 2018-03-23 -16
Policija pradėjo tyrimą dėl socialiniuose tinkluose paplitusio vaizdo įrašo. Jame užfiksuotas meninis pasirodymas, sukurtas latvio Arturo Bērziņšo. Kūrėjas transliavo pasirodymą tiesiogiai per „Facebook“, tačiau dabar filmuką galima pamatyti ir kituose socialiniuose tinkluose.
(0) 2018-02-27 -13
Kanibalizmas tarp žmonių yra šiurpą keliantis reiškinys, kuris istorijoje pasikartojo daugybę kartų. Pasaulyje gyveno gentys, kurios žmones valgė dėl ritualinių priežasčių, kartais žmogaus mėsa buvo vartojama siekiant išgyventi, o per vietinius karus Afrikoje žmonių organai valgyti siekiant įgauti drąsos ir stiprybės. Galima sakyti, kad visa tai - praeityje. Tačiau kanibalai gyvena ir šiandien. Gali būti, kad ir jūs toks esate, nors pats to nežinote.
(2) 2018-01-09 -14
Žurnalas „Journal of Physics Special Topics“ neseniai paskelbė makabrišką straipsnį, kuriame nurodė, jog jeigu dėl kokių nors priežasčių Žemėje išnyktų absoliučiai visi maisto šaltiniai, žmonės dar galėtų kurį laiką gyventi misdami vieni kitais. Po kiek dienų ir tokio maisto nebeliktų?
(4) 2017-05-24 13
Jeigu kada nors žiūrėjote filmą apie išgyvenimo istoriją arba skaitėte knygą, pasakojančią apie kanibalus, žinote, kad žmonės kartais valgo kitus žmones. Kaip organizmas reaguoja į valgomą kito žmogaus kūną? Kaip rašo indy100.com žmogiena nėra sveikiausias maistas.
(7) 2012-12-18 5
Lapkritį Tolimųjų Rytų taigoje buvo išgelbėti du rusai, kurie ryžosi vardan išgyvenimo valgyti žuvusio kompaniono kūno audinius, praneša „news.discovery.com“. Žvejoti iškeliavusi keturių vyrų grupė dingo šių metų rugpjūčio 8 d. Jakutijoje – viename iš nuošaliausių ir atšiauriausių planetos regionų.
(27) 2011-11-04 0
Kanibalizmas – turbūt visiems žinoma sąvoka, apibūdinanti situaciją, kuomet vienos rūšies atstovai valgo vieni kitus. Dažniausiai kanibalizmas reiškia žmones valgančius kitus žmones, todėl kartais vietoj kanibalizmo naudojamas žmogėdrystės sinonimas. Tačiau visa tai – tamsiųjų istorijos amžių palikimas ir ką tai bendro gali turėti su pakankamai mokslo ir technologijų kryptimi pažengusia XXI a. žmonių civilizacija? Deja, tokia tema nėra visiška utopija svarstan...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos