Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žmonių kankinimai ir teroras
 
 

Žmonių kankinimai ir teroras

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2018-03-19 2
Ne vėliau kaip po dešimties metų didžiausia globalia grėsme taps biologinio teroro išpuoliai. Taip mano viena turtingiausių pasaulyje porų, verslininkai ir filantropai Melinda ir Billas Gatesai.
(2) 2017-09-20 19
Aštrėjanti įtampa dėl Šiaurės Korėjos branduolinės ginkluotės, vėl atkreipia dėmesį į žmogaus teises šioje šalyje. Pats terminas „žmogaus teisės“ yra sunkiai suderinamas su Šiaurės Korėjos kasdienybe. Nauji liudijimai atskleidė, kas vyksta Šiaurės Korėjos kalėjimų stovyklose - moterims ten išgyventi labai sunku.
(0) 2017-07-13 29
1865 metais JAV buvo priimta XIII-oji konstitucijos pataisa, kuria buvo uždrausta vergovė. Tačiau ne visos valstijos šią pataisą suskubo ratifikuoti.
(2) 2017-06-16 37
Diktatoriaus Kim Jong-uno valdomoje Šiaurės Korėjoje su visais, kurie kelia bent menkiausią grėsmę režimui, susidorojama labai žiauriai. Kaliniai verčiami dirbti kiaurą dieną, prievartaujami už nusižengimus ir net turi patys kasti sau kapus.
(1) 2017-05-03 17
23-ejų mergina iš Šiaurės Korėjos, Yeomni Park, pabėgo iš šalies, kad galėtų gyventi laisvėje. Jos kalba parodo, kokia brangi yra laisvė ir kokios menkos yra daugelio iš mūsų problemos. Jaudinanti Yeomni kalba palieka klausytojus be žodžių.
(1) 2017-01-16 16
Kad ir kaip ironiškai tai gali nuskambėti kai kuriems mirties bausmės šalininkams, visos bausmės nusikaltėliams turi būti humaniškos. Tiesa, tai nėra taip paprasta. Mirtinos injekcijos kainuoja didžiulius pinigus ir ne visada garantuoja lengvą ir neskausmingą mirtį. Todėl dabar Ohajo valstijos Kalėjimų agentūra nori įsigyti vaistų, galinčių atšaukti mirtinos injekcijos poveikį jei to prireiktų.
(4) 2015-11-18 8
Viena priežasčių, kodėl agresyviems islamistų pamokslininkams taip puikiai sekasi į fanatikų, pasiruošusių padėti galvą, gretas užverbuoti nusivylusius jaunuolius, – „Islamo valstybės“ sekso politika. Tai – ne tik pomirtinės viltys tenkinti aistras amžinajame gyvenime su rojaus mergelėmis hurijomis. Sekso pažadai apima ir šiapusinį gyvenimą.
(24) 2015-08-19 7
Europa ir toliau suka galvą, ką daryti su būriais plūstančių migrantų. Tuo tarpu viena gydytoja atskleidė, kokias kančias migrantams tenka ištverti dar prieš leidžiantis į rizikingą kelionę per Viduržemio jūrą į išsvajotąjį žemyną. Pasak jos, pabėgėlius šaudo, prievartauja ir kankina, rašo „The Independent“.
(9) 2015-08-10 183
<em>Pa­sau­lio ži­nia­sklai­da įvy­kių Af­ri­ko­je daž­nai ne­pas­te­bi. Af­ri­kos is­to­ri­ja ir­gi ne­la­bai ką do­mina. Vi­si ži­no­me apie Ho­lo­kaus­tą arba ar
(6) 2015-07-16 87
Pchenjano režimas skelbia, kad šalis išrado vaistus beveik nuo visų žmogui žinomų virusų. Tačiau pasaulį sukrėtė kraupi žinia – šioje laboratorijoje buvo atlikinėjami žiaurūs eksperimentai, rašo dailybeast.com.
(4) 2015-06-02 82
„Dešimt mūsų išprievartavome dvylikametę vokietę mergaitę. Bijojome tik, kad mūsų medicinos seselės nesužinotų – gėda“, – rašoma Svetlanos Aleksijevič knygoje, kurioje surinkti Antrojo pasaulinio karo moterų dalyvių prisiminimai apie karo baisumus.
(48) 2015-01-28 -1
Socialiniame tinkle „YouTube“ pasirodė dar vienas vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip žiauriai ir ciniškai separatistai elgiasi su į nelaisvę paimtais Ukrainos kariais.
(0) 2014-04-10 0
Šiaurės Korėjos diktatorius Kim Jong Unas pradėjo dar vieną valymą aukščiausiuose šalies valdymo sluoksniuose. Pietų Korėjos žiniasklaida praneša, kad mažiausiai 11 aukšto rango pareigūnų buvo įvykdyta mirties bausmė.
(29) 2014-02-21 4
Sirijoje jauna mergina, žiniasklaidos įvardijama kaip Fatoum Al-Jassem, buvo nuteista mirties bausme užmėtant akmenimis už tai, kad naudojosi socialiniu tinklu „Facebook“. Šariato (islamo teisė) teismas Rakos mieste nusprendė, kad tai yra nemoralus elgesys, prilygintinas neištikimybei.
(22) 2013-11-04 2
Trys iš Šiaurės Korėjos pabėgti sugebėjusios moterys gavo galimybę pasauliui papasakoti apie Kim Jong Uno režimo valdomoje šalyje patirtus siaubus, rašoma portale aktualne.cz.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos