Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žuvininkystė
 
 

Žuvininkystė

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-10-24 6
Viena karščiausių socialinio tinklo „Reddit“ naujienų šiomis dienomis – neįprastas žvejo laimikis. Prieraše prie nuotraukos, kurioje matomas jaunas vyras žvejo kombinezonu, įsiręžęs laikantis du aukso luitus, rašoma: „Olandų žvejys atsitiktinai ištraukė du aukso luitus, sveriančius po 12,5 kg ir bendrai vertus 850 000 eurų“.
(0) 2017-12-08 8
Nardytojas, operatorius, fotografas ir gamtos mylėtojas Tavishas Campbellas iš Kanados nufilmavo šokiruojantį vaizdą.
(1) 2017-11-29 23
Netoli vakarinės Japonijos pakrantės praeitą savaitę buvo pastebėtas medinis laivelis. Prisiartinus tapo aišku, kad jis atkeliavo iš Šiaurės Korėjos. Visgi, priešingai nei būtų galima pamanyti, jame buvo ne bėgti bandantys žmonės, o prieš kelioliką dienų mirę žvejai. Tai ne pirmas toks nutikimas - kaip į Japoniją patenka jos grėsmingo kaimyno žvejai? Ar jie bando pabėgti iš šalies?
(1) 2017-01-22 17
<em>1992 metų gale daugiau nei 1500 garsių mokslininku iš įvairių pasaulio šalių pasirašė kreipimąsi, nuskambėjusį kaip energingas įspėjimas žmonijai apie vykstantį aplinkos blogėjim
(2) 2016-08-19 40
Australijos Vakarinės pakrantės Žvejybos ir žuvivaisos centro darbuotojai jau 12 metų mėgina kovoti su žemyno vakaruose tyvuliuojančius vandens telkinius okupavusiomis mutantų dydžio auksinėmis žuvelėmis. Nekaltos akvariumų žuvytės, paleistos į laisvę, virsta kenkėjais, kurie kelia rimtą grėsmę vietinėmis ekosistemoms.
(4) 2016-08-12 22
Mokslininkai yra apskaičiavę, kiek išteklių žmonija gali išnaudoti per metus, kad nebūtų pridaryta per didelių nuostolių ir juos mūsų planeta sugebėtų atstatyti į bendrą balansą. Šiaip metais sulaukėme liūdnų tendencijų.
(0) 2015-10-22 81
Klaipėdos universiteto Jūros mokslų ir technologijų centro mokslininkai įpusėjo pirmą kartą atliekamą milžiniškos apimties tyrimą. Jo tikslas – nustatyti, kokią įtaką Baltijos jūrai ir jos ekosistemai daro žvejyba dugniniais tralais. Tarpiniai rezultatai mokslininkus šokiravo, nes jie išaiškino tokį reiškinį, apie kurį dar niekas nežinojo.
(5) 2015-09-11 14
Milžiniškas šamas – kiekvieno žvejo svajonė, tačiau ne kiekvienas pajėgus jį sugauti. Apie šamus svajojantys žvejai tikrai yra buvę Druskininkų savivaldybės teritorijoje esančiame Ilgio ežere.
(0) 2015-05-08 8
Kodėl turėtų rūpėti žuvies būklė viso pasaulio vandenynuose? Globalizacija padarė savo – į mūsų parduotuves atkeliauja daugybė žuvies, tiek užaugintos Viduržemio jūroje, tiek pagautos Ramiajame, Atlanto vandenyne.
(0) 2015-04-28 39
Kas sieja Belgijos vakaruose esančio Ipro apylinkes ir Palangos paplūdimius? Daugelis nė neįtartų, kad abiejose vietose po kojomis gali slypėti mirtinas pavojus. Belgai šią savaitę tokį pavojų prisiminė, o lietuviai net nėra susidūrę. Kol kas.
(1) 2015-03-03 20
Ši gigantiška žuvis sveria 127 kilogramus, o pažvelgus į jos žiaunas kyla mintis, jog ji galėtų lengvai praryti žmogų. Pasak žvejo, ištraukti 2,67 metro ilgio padarą į krantą prireikė daug kantrybės ir fizinės jėgos. Žvejo pastangos atsipirko, pamatavęs žuvies svorį ir ilgį vyras pretenduoja tapti rekordo savininku.
(5) 2015-02-19 -7
Sudarytas vadovas, kuriame pateikiamas sąrašas žuvų, kurių neverta pirkti, taip pat sąrašas žuvų, prieš kurias perkant reikėtų susimąstyti bei sąrašas žuvų, kurias galima valgyti, kiek tik norime.
(2) 2014-09-24 6
Nacionalinis maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institutas (NMVRV) 2012–2014 m. atliko tyrimą, kurio metu nustatė teršalų kiekius, esančius jūrinėse bei upių ir ežerų žuvyse. Tyrimo išvadose konstatuojama, kokie teršalai žuvyse gali kauptis, kokie jų kiekiai leistini ir nekelia sveikatai rimto pavojaus bei kokių rūšių žuvys jautriausios teršalams, t. y. daugiausiai sukaupia įvairių cheminių medžiagų. Tad kokių taisyklių reikėtų paisyti žuvies mėgėjams?
(3) 2014-08-19 28
"Tailando sostinė Bankokas naktį – labai šviesus miestas. Bet iš kur ten šalia jo tos žalios šviesos? Neįsivaizduoju..." Štai taip šį iš Tarptautinės kosminės stoties (TKS) užfiksuotą kadrą rugpjūčio 18 d. pakomentavo šiuo metu ten dirbantis astronautas Reidas Wisemanas. Ir iš tiesų, kas skleidžia tą žalsvą švytėjimą tamsioje Tailando įlankoje, klausia "UniverseToday.com". Bioliuminescensinis dumblių švytėjimas? Slaptosios gama spindulių laboratorijos? Povandeninės ateivių bazės?
(3) 2014-01-15 0
Dėl nuolat didėjančios jūros maisto paklausos ir netikslių pagautų žuvų kiekio ataskaitų, žvejyba tampa nekontroliuojama. Naujausi tyrimai rodo, kad žuvų trūkumas vandenynuose ir jūrose tampa vis didesne ir ilgalaike problema, rašo qz.com.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos