Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žuvys
 
 

Žuvys

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2010-11-30 0
Kad ryklio nasrai yra mirtinai pavojingi, niekam ne naujiena. Tačiau ar teko kada nors girdėti, o gal patiems pastebėti, kad rykliai turėtų žvynų? Neįtikėtina, bet šios didžiulės žuvys jų tikrai turi. Maža to, būtent dėl tokio itin funkcionalaus kūno apvalkalo šie jūrų grobuonys gali pelnytai didžiuotis neprilygstamais medžioklės sugebėjimais, praneša „National Geographic“.
(4) 2010-07-07 0
Povandeninis pasaulis nėra toks tylus, kaip buvo manyta, tvirtina Naujosios Zelandijos mokslininkas, nustatęs, kad žuvys gali tarpusavyje „kalbėtis“.
(5) 2010-05-27 0
Atvirame vandenyne paprastai nėra kur pasislėpti. Tačiau kai kurie rykliai šią problemą "apėjo" išsiugdydami gebėjimą tapti "nematomais" tiek savo grobiui, tiek kitiems plėšrūnams, teigia naują tyrimą atlikę gamtininkai.
(11) 2010-05-14 2
Baltijos pakrantėje vakarinėje Švedijos dalyje aptikta itin reta šiame regione žuvis - silkių karalius (Regalecus glesne), pranešė šalies dienraštis „Svenska Dagbladet“.
(1) 2010-05-08 0
Australijos karinis jūrų laivynas po atliktų bandymų priėmė ginkluotėn elektroninį įrenginį, saugantį narus nuo ryklių užpuolimo.
(2) 2010-03-20 0
Jūrų arkliukai ir kai kurie kiti jūriniai gyvūnai ypatingi tuo, kad jauniklius išnešioja patinėliai. Jie paima kiaušinėlius iš patelių ir brandina juos specialiame veisimosi "maišelyje". Mokslininkai nustatė, jog viena minėtų gyvūnų rūšių - jūros adatos - gali selektyviai atmesti jiems nepatikusius embrionus.
(0) 2010-03-03 7
Lietuviška karpių veislė - Šilavoto karpis - pripažinta savarankiška žuvų veisle. Karpiai Šilavote veisiami nuo 1972 metų, o naujoji rūšis išvesta sukryžminus dvi senesnes veisles ir pritaikius selekcijos metodus.
(2) 2010-02-27 0
Išspausdinę D. Mikelionio rašinį “Miega žuvys po ledu… Kol kas ramiai” ir žinutes, kad praėjus dar mėnesiui žuvims jau ima trūkti deguonies, kad pradėtas valyti sniegas nuo Širvėnos ledo, sulaukėme Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakulteto docento mokslų daktaro Egidijaus Bukelskio laiško. Mokslininkas mano kitaip.
(0) 2010-02-17 0
Lietuvoje antroje praėjusio amžiaus pusėje laukinių bičių ir kamanių sumažėjo 70 proc. Iki šiol apie šiuos įdomius ir naudingus vabzdžius išsamesnio leidinio lietuvių kalba nebuvo. Vasario 18–21 dienomis Vilniaus knygų mugėje leidykla „Lututė“ pristato dvi pažintines knygas apie mūsų šalyje gyvenančias kamanes – „Kamanės“ ir „Kamanė Dūzgalė“ – bei naują pažintinį leidinį „Žuvys“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos