Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žuvys
 
 

Žuvys

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(9) 2012-12-27 3
Šiaurės jūrą užplūdo tropiniuose vandenyse gyvenančios gigantiškos žuvys, vadinamos mėnulžuvėmis (angl. – „sunfish“). Gruodį Jungtinės Karalystės krante rastas jau trečias tokioms platumoms nebūdingos žuvies egzempliorius, sveriantis apie 1000 kg (t. y., maždaug vieną toną). Mėnulžuvių į krantą Šiaurės jūra išmetė ne tik Linkolnšyre, bet ir Kento bei Norfolko grafystėse.
(10) 2012-12-10 9
Yra toks priežodis - „užsimanė kiaulė bananų“. Panašu, kad šiame vaizdo siužete užfiksuotam gyvūnijos pasaulio epizodui priežodį reikėtų perfrazuoti į „užsimanė šamai balandėlių“. Tulūzos universiteto tyrėjams pavyko nufilmuoti, kaip vienoje Prancūzijos pietvakarių upėje būrys šamų įsigudrino krante medžioti takiai besiganančius ir vandens procedūras pamilusius balandžius. Prancūzijos gelmių gurmanai – iš arčiau.
(0) 2012-11-01 0
Australijos mokslininkų tyrimų duomenimis, baltųjų ryklių smegenys turi panašumų su žmonių smegenimis. Kaip skelbia naujienų agentūra AFP, mokslininkai tikisi, kad šis atradimas padės sukurti veiksmingą priemonę baltiesiems žudikams atbaidyti.
(3) 2012-09-25 6
Sekmadienį prie Jonavos esančiose Šventosios upės žiotyse buvo pagauta milžiniškai lašiša, kurios ilgis siekė 136 cm., svoris – 25,6 kg. Būtų galima fiksuoti Lietuvos rekordą, tačiau tam koją kiša neaiškus žuvies svoris. Paskutinį kartą panašaus dydžio lašiša buvo sugauta prieš 22 metus, jos ilgis buvo 125 cm., svoris – 26, 7 kg.
(4) 2012-09-17 5
Trečiadienį Nemuno ir Mituvos santakoje jaunam meškeriotojui užkibo iki šiol nematyta gero sprindžio dydžio žuvis su tvirtais, stambiais dantimis, rašo jurbarkosviesa.lt.
(2) 2012-09-15 0
Vokiečių kompanija „Volkswagen“ su garsiu televizijos kanalu „Discovery“ sukūrė specialią „Volkswagen Beetle“ modelio versiją. Šis automobilis – tarsi narvas, skirtas pasivažinėjimui tarp ryklių.
(5) 2012-09-12 4
Milžiniško dydžio šamas Bavarijoje gąsdina žmones, Austrijoje žuvis užpuolė 14-etę plaukikę. Vokiečiai nustebę – jų vandenyse, Iseno slėnyje, gyvena žuvis mutantė, tarsi Lochneso ežero pabaisa. Didelė žuvis, apie kurią ne tik kalbama, ją jau matė ne vienas.
(7) 2012-08-11 0
Vietiniai žvejai vadinama jas Rembo žuvimis: dėl randuotos pajuodusios odos atrodo, kad jos išgyveno karą. Iš tiesų tai pirmosios žinomos laukinės žuvys, sergančios odos vėžiu.
(2) 2012-02-10 0
Ryklys su kitu rykliu, pasirodo, gali pasielgti kur kas nuožmiau. Pavyzdžiui, gentainį suryti. Tokį kadrą Koralinių rifų studijų centro (ARC Centre of Excellence for Coral Reef Studies) tyrėjams pavyko užfiksuoti Ramiojo vandenyno Didžiajame Barjeriniame Rife.
(0) 2012-02-08 1
Maždaug trys ketvirčiai visų tebegyvuojančių žuvų rūšių evoliucijos eigoje turėjo protėvių, gyvenusių gėluose vandenyse. Šis mokslininkų atradimas byloja, kokią svarbią rolę evoliucijoje vaidina gėlo vandens telkiniai – iš esmės galima tvirtinti, jog upės ir ežerai yra naujų rūšių šaltinis ir genofondas.
(2) 2012-01-03 0
Mokslininkai teigia Australijos vandenyse atradę pirmąjį pasaulyje ryklį-mišrūną. Tai potencialus ženklas, kad grobuonys prisitaiko prie klimato pokyčių.
(0) 2012-01-03 0
Tūkstančiai negyvų silkių rastos išplukdytos į šiaurės Norvegijos paplūdimį. Pasaulio pabaigos pranašautojai suskubo aiškinti, kad tai dar vienas ženklas, rodantis, jog artėja visko pabaiga. Daugiau nei 20 tonų silkių, aptiktų Kvaeneso paplūdimyje, atsiradimo priežastis bando nustatyti ekspertai, nesutariantys, dėl ko taip galėjo atsitikti.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos