Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žvalgyba iš oro
 
 

Žvalgyba iš oro

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-03-13 5
Po to, kai Izraelis savo „dronais-savižudžiais“ ir „Spike NLOS“ raketomis sėkmingai naikino rusišką techniką Sirijoje, jų patirtį sėkmingai pakartojo ir turkai, teigia Lietuvos kariuomenės atsargos majoras ir ginkluotės entuziastas Darius Antanaitis.
(8) 2020-02-13 56
Šiuo metu kosmose dedasi labai įdomūs dalykai ir jie kelia nerimą oficialiems JAV pareigūnams. Kaip praneša „Time maganize“, du Rusijos palydovai seka slaptojo JAV palydovo pėdomis ir JAV Kosmoso pajėgų vadas tvirtina, jog „taip yra šnipinėjamos kitos šalys“.
(15) 2019-09-07 158
JAV prezidentas Donaldas Trumpas jau yra pagarsėjęs dėl savo neatsakingo elgesio socialiniame tinkle „Twitter“, tačiau jis greičiausiai ir pats nesuvokė, kad paviešino slaptą JAV palydovų informaciją.
(2) 2018-03-31 51
Ilga ir slapta optinio puslaidininkinio optinio jutiklio sukūrimo istorija
(0) 2017-11-20 26
Gyvename laikais, kai informacija yra viskas. Vandenynai šiuo metu tarytum balta dėmė. Nenorintys prisistatyti laivai gali sėkmingai prasprūsti bekraščiuose vandenynų plotuose. Viską stebėti ne tik brangu, bet ir sugaišdama daug laiko iki kol lėktuvai su įranga atskrenda iki norimos vietos. Nuo šiol tą bus galima daryti su dronais.
(0) 2016-10-14 13
Ketvirtadienio popietę Šiauliuose nusileido vienas moderniausių NATO žvalgybos orlaivių. Jis vadinamas NATO akimis ore.
(16) 2015-08-25 96
Jei išdykauti lazerio spinduliu, švitinant juo keleivinių lėktuvų pilotų akis, yra labai, labai ir dar kartą labai netikęs sumanymas, tai tą patį daryti policijos sraigtasparnio pilotui reiškia garantuotas paras ar net mėnesius cypėje. Ontarijo policijos pareigūnai užfiksavo, kaip Vogano mieste trys nevispročiai nusprendė pažaisti su policijos sraigtasparniu. O ką – juk tamsu! Kaip tas policininkas pamatys, kas čia tokie švitina?
(3) 2014-11-06 54
Už Genadijaus Mezepos galvą separatistai siūlo šimtą tūkstančių dolerių. Ir ne todėl, kad jis buvo KGB karininkas, o dabar yra nepalenkiamas Kremliaus kritikas. Genadijus kiekvieną dieną labai neįprastu būdu Ukrainos kariams padeda kariauti su separatistais.
(9) 2014-05-09 7
Lenkijos MiG-29 jau kelis kartus buvo priversti kilti iš Zoknių karinės aviacijos bazės dėl gautų signalų apie pavojingai priartėjusius prie Baltijos šalių sienų Rusijos orlaivius, rašo Polska-zbrojna.pl. Lenkai NATO oro policijos misiją vykdo nuo gegužės 1 dienos. Kartu su britais Zokniuose dislokuota 90 Lenkijos karių ir keturi naikintuvai.
(4) 2014-04-25 1
Kinijos TV pranešė apie sėkmingus šioje šalyje sukurto reaktyvinio bepiločio orlaivio, pavadinto „Aštriuoju kalaviju“, bandymus. Skelbiama, kad tai pirmasis kinų pagamintas bepilotis reaktyvinis orlaivis, naudojantis „Stealth“ technologiją, paslepiančią jį nuo priešo radarų.
(1) 2014-04-08 3
Keliaujant į akistatą su priešu šiuolaikinės modernios karybos eroje medinio vežimo ar žirgo nebepakaks. Karinės pajėgos turi prisitaikyti prie judėjimo tiek žeme, tiek vandeniu, ir net oru. Tai suprasdami inžinieriai nuolat ieško optimaliausių technologinių sprendimų, kurie dažnai išsirutulioja iš, rodos, beprotiškiausių idėjų.
(5) 2014-03-20 0
Teksase (JAV) įsikūrusi bendrovė „Chaotic Moon Studios“ pagamino bepiločio orlaivio prototipą, kuris padeda sulaikyti nusikaltėlius ar sutramdyti riaušininkus elektrošoko prietaisu.
(2) 2014-02-28 0
Nors JAV kariuomenė per keletą praėjusių metų investavo daug milijonų dolerių taktinės grandies bepiločiams orlaiviams, kurie gali realiuoju laiku pateikti kariams artimosios žvalgybos duomenis, plėtoti, gali būti, kad technologijų pažanga kariškiams pasiūlys dar geresnį sprendimą.
(6) 2013-02-21 0
Netolimoje ateityje teroristams ir kitiems specialiųjų pajėgų „medžiojamiems“ nusikaltėliams labiau nei snaiperio šūvio teks saugotis iš pažiūros nekaltai atrodančių praskrendančių paukščių ar šalimais besisukiojančių vabalų. Žinoma, ne tikrų, o dirbtinių, valdomų toli esančių sekimo ar likvidavimo operaciją vykdančių operatorių.
(4) 2013-02-08 0
Didžiosios Britanijos kariškiai nurodė, kad kariai Afganistane nuo šiol galės naudoti miniatiūrinius bepiločius žvalgybos orlaivius, telpančius žmogui ant delno.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos