Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žvalgybiniai ir sekimo palydovai
 
 

Žvalgybiniai ir sekimo palydovai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2010-11-23 0
Japonijos inžinieriai kuria nebrangiai kainuosiantį stebėjimo palydovą, skirtą stichinių nelaimių prevencijai ir kitokiems tikslams. Tikimasi, kad tokius palydovus noriai pirks sparčiai augančiomis ekonomikomis pasižyminčios valstybės – Brazilija, Egiptas ir daugelis kitų.
(7) 2010-11-23 1
Iš JAV karinių oro pajėgų bazės Kanaveralo kyšulyje vakar pakilusi sunkioji raketa „Delta 4“ iškėlė į kosmosą didžiausią istorijoje dirbtinį Žemės palydovą, priklausantį JAV Nacionaliniam žvalgybos biurui (NRO).
(3) 2010-08-12 0
Kinija sėkmingai į orbitą iškėlė slaptą žvalgybinį palydovą. Tai jau šeštasis šiemet Kinijos paleistas dirbtinis Žemės palydovas. Pranešama, kad „Yaogan-10“ palydovą su karinės paskirties sintetinės apertūros radaro sistema į kosmosą iškėlė trijų pakopų raketa „Long march 4C“. Ji buvo paleista iš šiaurinėje Kinijos dalyje esančio Taiyuano kosmodromo.
(1) 2010-06-12 0
JAV Karinės oro pajėgos paskelbė, jog, sėkmingai užbaigus metus trukusius bandymus, šį savaitgalį pradėjo veikti hiperspektrinis karinis žvalgybinis palydovas. "Tactical Satellite-3" arba tiesiog "TacSat-3" dominantiems antžeminiams objektams identifikuoti ir jų koordinatėms nustatyti naudoja hiperspektrinę vaizdų technologiją.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos