Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žvalgybiniai ir sekimo palydovai
 
 

Žvalgybiniai ir sekimo palydovai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2011-09-22 0
Rusija trečiadienį sėkmingai paleido naują karinį palydovą, kurio iškėlimas vėlavo tris savaites dėl raketų nešėjų „Proton-M“ gedimų, pranešė Maskvos kosminė agentūra „Roskosmos“.
(6) 2011-09-22 1
Už kosminę žvalgybą atsakingas JAV Nacionalinis žvalgybos biuras (NRO) pirmą kartą visuomenei parodė Šaltojo karo metu naudotus itin slaptus GAMBIT ir HEXAGON projektų žvalgybinius palydovus, kurie, pasak kai kurių ekspertų, užkirto kelią Trečiajam pasauliniam karui.
(0) 2011-04-22 -1
Indijos raketa nešėja „Polar Satellite Launch Vehicle“ (PSLV) trečiadienį į orbitą aplink Žemę sėkmingai iškėlė tris palydovus. Tai buvo jau 18 PSLV raketos paleidimas.
(16) 2011-03-25 0
JAV priešraketinės gynybos palydovams pirmą kartą istorijoje pavyko užfiksuoti ir sekti balistinės raketos paleidimą nuo pat pirmos iki paskutinės skrydžio akimirkos.
(7) 2011-02-04 0
Skandalingojo “Wikileaks” tinklalapio duomenimis, JAV ir Kinija rungtyniauja demonstracinio pobūdžio militaristinėse kosminės ginkluotės varžybose, priešpalydovinio arsenalo ginklus išmėgindamos su savo nebereikalingais orbitiniais palydovais.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos