Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žvalgybiniai ir sekimo palydovai
 
 

Žvalgybiniai ir sekimo palydovai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(16) 2011-03-25 0
JAV priešraketinės gynybos palydovams pirmą kartą istorijoje pavyko užfiksuoti ir sekti balistinės raketos paleidimą nuo pat pirmos iki paskutinės skrydžio akimirkos.
(15) 2019-09-07 152
JAV prezidentas Donaldas Trumpas jau yra pagarsėjęs dėl savo neatsakingo elgesio socialiniame tinkle „Twitter“, tačiau jis greičiausiai ir pats nesuvokė, kad paviešino slaptą JAV palydovų informaciją.
(7) 2010-11-23 1
Iš JAV karinių oro pajėgų bazės Kanaveralo kyšulyje vakar pakilusi sunkioji raketa „Delta 4“ iškėlė į kosmosą didžiausią istorijoje dirbtinį Žemės palydovą, priklausantį JAV Nacionaliniam žvalgybos biurui (NRO).
(7) 2009-11-29 0
Šeštadienį iš Japonijos Tanegasima saloje esančio kosmodromo buvo sėkmingai paleista H-2A raketa su penktuoju informaciją renkančiu palydovu, praneša naujienų agentūra AP.
(7) 2011-02-04 0
Skandalingojo “Wikileaks” tinklalapio duomenimis, JAV ir Kinija rungtyniauja demonstracinio pobūdžio militaristinėse kosminės ginkluotės varžybose, priešpalydovinio arsenalo ginklus išmėgindamos su savo nebereikalingais orbitiniais palydovais.
(6) 2011-09-22 1
Už kosminę žvalgybą atsakingas JAV Nacionalinis žvalgybos biuras (NRO) pirmą kartą visuomenei parodė Šaltojo karo metu naudotus itin slaptus GAMBIT ir HEXAGON projektų žvalgybinius palydovus, kurie, pasak kai kurių ekspertų, užkirto kelią Trečiajam pasauliniam karui.
(4) 2011-09-22 0
Rusija trečiadienį sėkmingai paleido naują karinį palydovą, kurio iškėlimas vėlavo tris savaites dėl raketų nešėjų „Proton-M“ gedimų, pranešė Maskvos kosminė agentūra „Roskosmos“.
(4) 2014-09-22 8
Praėjusią savaitę iš Kanaveralo kyšulio (Florida, JAV) startavo koncerno "United Launch Alliance" raketa "Atlas 5", kuri į kosminę erdvę išgabeno slaptumo šydu dangstomą palydovą, informuoja "Space.com".
(3) 2010-08-12 0
Kinija sėkmingai į orbitą iškėlė slaptą žvalgybinį palydovą. Tai jau šeštasis šiemet Kinijos paleistas dirbtinis Žemės palydovas. Pranešama, kad „Yaogan-10“ palydovą su karinės paskirties sintetinės apertūros radaro sistema į kosmosą iškėlė trijų pakopų raketa „Long march 4C“. Ji buvo paleista iš šiaurinėje Kinijos dalyje esančio Taiyuano kosmodromo.
(3) 2018-10-25 33
Karyboje slaptumas yra labai svarbus. Ginklų vietos nedera išduoti priešui. Slaptumas gali tapti skirtumu tarp efektyvios ir neefektyvios operacijos, tačiau JAV pagamintos „Patriot“ raketų sistemos nenorėdamos išduoda savo vietą. Geoinformacijos entuziastai pastebėjo, kad ESA „Sentinel-1“ palydovai, skirti miškams, vandenynams ir miestams tyrinėti, iksu pažymi „Patriot“ buvimo vietą. Kaip tai įmanoma?
(2) 2013-12-17 0
Gruodžio 18 dieną į Žemę nukris dar Sovietų Sąjungos laikais į kosmosą paleistas išankstinio perspėjimo sistemos „Oko“ palydovas, pranešė Rusijos TV kanalas „NTV“.
(2) 2016-08-15 15
Rusija kuria naujus ir vis modernesnius žvalgybos palydovus, tačiau amerikiečių šnipai ją vis lenkia vienu žingsniu, rašo „The Daily Beast“.
(2) 2014-04-27 0
Ekspertų aptiktos saugumo spragos karinės paskirties palydovinio ryšio įrangoje suteikia galimybę įsilaužėliams per SMS sutrikdyti karinių lėktuvų, laivų ir sausumos dalinių ryšių įrangą. Apie tai pranešė JAV kompanija „IOActive“, atlikusi civilinės ir karinės paskirties palydovinio ryšio įrangos saugumo tyrimą.
(1) 2013-07-03 0
Jei manote, kad galimybė tiesiogiai stebėti iš kosmoso jus dominančias mūsų planetos vietas prieinama tik žvalgybinius palydovus turinčių valstybių organizacijoms, jau kitais metais turėtumėte pakeisti savo nuomonę.
(1) 2010-06-12 0
JAV Karinės oro pajėgos paskelbė, jog, sėkmingai užbaigus metus trukusius bandymus, šį savaitgalį pradėjo veikti hiperspektrinis karinis žvalgybinis palydovas. "Tactical Satellite-3" arba tiesiog "TacSat-3" dominantiems antžeminiams objektams identifikuoti ir jų koordinatėms nustatyti naudoja hiperspektrinę vaizdų technologiją.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos