Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Subgarsiniai traukiniai
 
 

Subgarsiniai traukiniai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2016-05-12 25
<i>Netoli Las Vegaso, Hyperloop One startuolis atliko pirmąjį pasaulyje <a href=\"/a-test-track-is-being-built-for-elon-musk-s-1-200-km-h-train\">hyperloop technologijos bandymą</a>, ir pademonstra
(4) 2016-03-15 29
Slovakija tapo pirmąja Europos šalimi šią savaitę pasirašusia oficialų susitarimą su bendrove „Hyperloop Transportation Technologies“(HTT) dėl supergreitos „Hyperloop“ transporto sistemos įgyvendinimo. Šios Vidurio Europos šalies vizijose – sostinės Bratislavos sujungimas su Viena ir Budapeštu.
(4) 2016-01-29 16
Kad būtų įgyvendinta supergreitos „Hyperloop“ transporto sistemos idėja, inžinieriai turi sukurti beveik vakuumines kilometrus besitęsiančias vamzdžių sistemas, panaudoti galingus magnetus, kad kapsulės pasiektų beveik garso greitį tokiu būdu, kad keliaujantiems žmonėms nebūtų bloga.
(4) 2015-06-15 35
<em>Sutarta nutiesti geležinkelio atkarpą Elono Musko Hyperloop traukinio bandymams</em>
(11) 2014-12-26 31
100 inžinierių komanda susibūrė tam, kad įgyvendintų milijonieriaus Elono Musko svajonę – sukurti subgarsinį traukinį. Jau visai greitai ši neįtikėtina transporto sistema keleivius iš taško A į tašką B gabens greičiau nei lėktuvas.
(0) 2013-08-14 0
JAV išradėjas ir verslininkas Elonas Muskas pirmadienį pristatė supergreitos transporto sistemos „Hyperloop“ koncepciją, siūlydamas keleivius gabenti kapsulėmis, kurios skrietų beveik garso greičiu sumažinto slėgio atmosferoje, palaikomoje sandarių vamzdžių sistemoje.
(4) 2013-07-17 0
Elonas Maskas yra tokių kompanijų, kaip Space X ir Tesla Motors įkūrėjas. Viena iš jų užsiima kosminių laivų kūrimu, kita kuria vartotojų rinkai skirtus automobilius. Dabar Elonas Maskas ketina sukurti „supertraukinį“, kuris galėtų įveikti atstumą tarp San Francisko ir Los Andželo (Kalifornija, JAV) vos per 30 minučių vietoj dabartinių 5 valandų. Paaiškėjo, kaip bus realizuotas šis slaptas planas.
(1) 2013-06-11 1
Ar subgarsiniai traukiniai yra tas pats, kas ir pusės tūkstančio km/val. greičiais oru lakstantys magnetinės levitacijos traukiniai Kinijoje ir Japonijoje? Ne, subgarsiniai traukiniai – tai... Apskritai, subgarsinių traukinių dar nėra... O kai tokių atsiras, tai bus, anot idėjos autoriaus Elono Musko, legendinio viršgarsinio lainerio "Concorde", elektromagnetinio pabūklo "Rail-Gun" ir stalo ritulio hibridas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos