Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Vairavimas pavargus
 
 

Vairavimas pavargus

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-09-10 -3
Saugaus eismo specialistai pažymi, kad nuovargis vairuotojui gali būti dar pavojingesni nei alkoholio vartojimas. Ukrainoje buvo užfiksuota šiurpą kelianti avarija – prie vairo užmigęs vyras išvažiavo į priešingos krypties juostą ir trenkėsi į sunkvežimį. 
(6) 2018-03-19 11
Žmogus nėra mašina. Jo gebėjimui susikoncentruoti įtaką daro stresas, nuovargis, fizinė ir emocinė būsena. Apskaičiuota, kad penki procentai visų mirtinų avarijų pasaulyje įvyksta dėl vairuotojo nuovargio. Kai kurie ekspertai mano, kad tikrasis skaičius esąs kur kas didesnis ir siekia net 30 proc.
(13) 2018-01-16 11
Su vairavimu išgėrus galime kovoti. Tam turime reikalingas priemones ir politinę valią. Bet ar neblaivūs vairuotojai sukelia daugiau avarijų? O gal pavargę ir mieguisti vairuotojai yra atsakingi už daugiau žūčių keliuose? Vokiečiai atliko tyrimą, kuris atskleidė tiesą.
(0) 2017-11-06 -4
Vairuotojams yra būtina sutelkti dėmesį ir visada būti pasiruošusiems reaguoti į netikėtus pasikeitimus kelyje. Pasirodo, geram vairavimui būtina nepamiršti gerti - kitaip nukenčia koncentracija.
(1) 2017-07-15 -3
Šis baisus eismo įvykis įvyko Sent Ogastine, Floridos valstijoje – du vilkikai susidūrė, kai vieno iš jų vairuotojas užmigo prie vairo.
(1) 2016-12-15 0
Viena didžiausių visuomenėje vyraujančių problemų yra vairavimas išgėrus. Tačiau statistika rodo, kad vairavimas kitą rytą po stiprių išgertuvių gali būti ne mažiau pavojingas.
(7) 2014-06-09 14
Jei dažniau ar rečiau paryčiais keliaujate mūsų šalies greitkeliais, tai turbūt esate ne vieną kartą matę ant atitvarų pakibusius ar juos net pralaužusius ir į laukus išlėkusius sunkiasvorius. Tokios avarijos įvyksta tuščiuose keliuose, o prie vairo tuo metu sėdi tikri profesionalai. Tačiau nuovargis vienodai gali pakirsti ir darbo tempo neatlaikiusį profesionalą, ir ilgos darbo dienos įtampos neatlaikiusį verslininką.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos