Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Operacinių sistemų naujienos
 
 

Operacinių sistemų naujienos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(77) 2008-11-01 0
Neseniai internete pradėta platinti nauja „Linux“ šeimai priklausančios OS „Ubuntu“ versija 8.10.
(29) 2008-10-22 0
Nelegalios programinės įrangos platintojai mieliau renkasi „Windows XP", o ne naujausią „Microsoft" operacinę sistemą „Windows Vista", rašo "Computerworld".
(21) 2008-10-17 0
„Microsoft“ vykdomasis direktorius Steve‘as Ballmeris, kalbėdamas bendrovės „Gartner“ Orlande surengtoje metinėje konferencijoje „Symposium ITxpo“, pareiškė nesibaiminantis, kad vartotojai gali būti nusiteikę praleisti „Windows Vista“, kad galėtų pereiti iškart prie ją pakeisiančios „Windows 7“ OS.
(20) 2008-10-06 0
„Microsoft“ dar 6 mėnesiams pratęsė terminą, iki kurio bendrovės partneriai – kompiuterių techninės įrangos gamintojai – galės diegti į juos „Windows Vista“ OS kartu su galimybe vartotojams pageidaujant vietoj jos rinktis „Windows XP“, pranešė „TechRadar“.
(17) 2008-12-04 0
Krizės sąlygomis sąnaudas ryžtingai susimažinti priverstoms įmonėms IBM siūlo taupyti įrenginėjant „laisvas nuo „Microsoft“ kompiuterines darbo vietas, pranešė „CNet“. Bendrovės teigimu, tai leistų 2 kartus susimažinti IT kaštus.
(16) 2008-11-08 0
Ketvirtadienį įvykusios techninės prezentacijos metu kompanijos "Microsoft" atstovai pirmą kartą viešai užsiminė apie savo planus pristatyti naująją operacinę sistemą "Windows 7" ateinančių metų viduryje, prasidėjus vasaros pirkimo sezonui.
(15) 2008-11-21 0
Kelių stambių JAV kompanijų darbuotojai padavė į teismą savo darbdavius dėl to, kad darbe naudojamos operacinės sistemos „Windows Vista“ paleidimas trunka pernelyg ilgai.
(14) 2008-10-30 0
Los Andžele vykstančiame „Microsoft“ forume „Professional Developer Conference“ buvo pristatyta būsimosios „Windows“ operacinės sistemos „Windows 7“ išankstinė „Milestone 3 beta“ versija, o internete netrukus pasirodė pirmosios jos apžvalgos.
(14) 2008-12-02 0
Dalis senų asmeninių kompiuterių perkama ne dėl komponentų. Kai kurių IT analitikų ir tiekėjų teigimu, žmonės taip siekia įsigyti legalias "Windows XP" kopijas ir tuo pat metu turėti kompiuterį, kuris būtų visiškai suderinamas su šia operacine sistema. Kiti tiesiog nemato reikalo investuoti didelius pinigus į naujus produktus vien dėl padidėjusių "Vista" reikalavimų kompiuterio resursams.
(12) 2008-12-10 0
Bendrovė „NetApplications“, analizuojanti įvairių interneto resursų lankomumą ir vykdanti kitus interneto rinkos tyrimus, pranešė nustačiusi, kad trečdalis „Google“ bendrovės kompiuterių pradėjo slėpti informaciją apie savo naudojamą OS. Tai dar labiau sustiprino kurį laiką sklandžiusius įtarimus, kad bendrovė ruošia nuosavą operacinę sistemą, skelbia „Slashgear“.
(12) 2008-11-10 0
Japonijos bendrovė „Lineo“, kurianti integruotus „Linux“ sprendimus, parengė sparčios „Linux“ operacinės sistemos branduolio įkrovos technologiją, suteikiančią galimybę paleisti šią OS integruotose kompiuterinėse sistemose ir negalinguose kompiuteriuose vos per 2,97 sekundės.
(7) 2008-10-16 0
Sprendžiant iš „Microsoft“ vykdomų vartotojų apklausos, bendrovė siekia iš esmės sumažinti ilgai trunkantį operacinė sistemos įkrovimo procesą ir pasiūlyti vartotojams „iškart paruoštos“ (Instant On), bet funkciškai apkarpytos OS funkciją, skelbia „TechRadar“.
(5) 2008-11-24 0
Austrijos IT ekspertai aptiko „Windows Vista“ operacinės sistemos branduolio saugumo spragą, leidžiančią įsilaužėliams perimti sistemos administravimo teises ar vykdyti atsisakymo aptarnauti (DoS) atakas, pranešė „ZDNet“.
(2) 2008-10-27 0
„Linux Foundation“ paskelbė tyrimo, kuriuo buvo siekiama apytikriai nustatyti „Linux“ operacinės sistemos savikainą, rezultatus.
(0) 2008-11-07 0
"Windows Hardware Engineering" konferencijoje "Microsoft" rengia specialią paskaitą, kurios metu pristatys būsimos "Windows 7" operacinės sistemos galimybes sparčiam darbui su SSD tipo atmintinėmis. Pastarosioms sparčiai populiarėjant, vis dažniau kalbama apie tai, kad "Windows" nepajėgia išnaudoti viso SSD siūlomos spartos potencialo. Apie tai, panašu, ir bus kalbama.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos