Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Produkcijos ženklai
 
 

Produkcijos ženklai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(11) 2014-12-01 47
Vos prieš savaitę viena smulki Kinijos automobilių gamintoja „LandWind“ išdidžiai pristatė savo naujausią kūrinį – prabangų automobilį „X7“. Tačiau automobilių žinovams tai buvo tikras dežavu – buvo neįmanoma nepastebėti „X7“ panašumo į tris kartus brangesnį britiškąjį „Range Rover Evoque“. Tai jau ne pirmas toks nutikimas – kopijavimo manijos apimtoje Kinijoje dygsta įžymiausių pasaulio miestų kopijos, o prekybos centrų spalvos pavadinimai ir net prekės neįtikėtinai panašūs į tokių prekybos milžinių kaip „Ikea“, „Starbucks“ ar „Apple“.
(0) 2014-09-04 5
<em>Tai galėtų būti geriausias šnipų žaisliukas. Nematomu rašalu ant lankstaus plastiko sukurtą slaptą žinutę galima perskaityti tik jį suspaudus.</em>
(8) 2014-06-02 -15
<p>Google logotipą matote dažnai. Taigi, galite manyti, kad fundamentalų raidžių išdėstymo pasikeitimą pastebėtų daugybė interneto naudotojų. Bet savaitgalį Google padarė tokį subtilų
(5) 2013-04-03 0
Jei taip, prieš perskaitant šią žinutę, pamėginus pasirausti po atminties užkaborius ir prisiminti, kokius žinome kinų prekinius ženklus… Ar pavyktų išvardyti daugiau nei tris? O bent tris? O nors vieną? Apklausos rezultatai rodo, kad, nors amerikiečių buityje apie 50 proc. reikmenų pagaminama Kinijoje, net 94 proc. atsakiusiųjų negalėjo įvardyti nė vieno kiniško prekinio ženklo.
(0) 2013-02-15 0
BBC praneša, kad Brazilijos Pramonės Nuosavybės Institutas (INPI) nusprendė, kad dar 2000 metais kompanijos Gradiente Eletronica registruotas vardas priklauso jiems, o ne Apple, todėl amerikiečiai neturi jokios teisės naudoti iPhone pavadinimo Brazilijos teritorijoje. Taip pat rašoma, jog Apple ketina skųsti šį sprendimą.
(2) 2012-10-16 0
Nieko nenustebino, kad šiemet dėl brangiausio prekės ženklo titulo varžėsi „Coca-Cola“ ir „Apple“. Daugelis IT bendrovių gali didžiuotis, kad „Interbrand“ atlikto tyrimo metu buvo užfiksuotas ryškus jų prekės ženklo vertės pakilimas.Tuo tarpu kitoms pasaulinio masto bendrovėms tyrimo rezultatai nebuvo tokie džiuginantys.
(2) 2012-05-23 0
Tyrimų agentūra „Millward Brown“ publikavo kasmetinę statistiką, kuri parodo, kuris prekės ženklas yra brangiausias pasaulyje. Turbūt jau atspėjote, kas yra pirmoje vietoje.
(6) 2012-05-22 0
Rusijos smulkių ginklų gamintoja „Ižmaš“, gaminanti garsiuosius automatus „Kalašnikov“, kurs šio žinomo prekės ženklo drabužius.
(0) 2011-12-29 0
„Sanyo Electric Co.“, kadaise didelė Japonijos elektros prekių gamintoja, išnyks iš verslo žemėlapio.
(10) 2011-05-11 0
Dėl išaugusių „iPhone“ ir „iPad' pardavimų korporacija „Apple“ aplenkė ketverius metus pirmavusią interneto paieškos bendrovę „Google“ ir tapo vertingiausiu prekės ženklu pasaulyje, praneša „RIA Novosti“.
(14) 2010-05-26 0
Amerikiečių žurnalas „Forbes“ sudarė didžiausiu autoritetu pasaulyje besinaudojančių bendrovių sąrašą. Jo viršūnėje atsidūrė korporacija „Google“, antroje vietoje - kompanija "Sony".
(2) 2009-06-26 0
Vokietijos mokslininkai išrado naują nesuklastojamų hologramų gamybos būdą, kuris, tikimasi, padės įveikti buitinės elektronikos gaminių padirbinėtojus.
(5) 2009-05-22 0
Trečiojo dešimtmečio dizaino "Atoms Regulator" laikrodis senovę primena tik išoriškai - jam energiją tiekia net menkiausi temperatūros pokyčiai. Gamintojo teigimu, vieno laipsnio temperatūros pokyčio pakanka laikrodžiui veikti 48 valandas.
(8) 2008-08-21 3
Galimybė pasiekti savo ofisą 24 valandas per parą gali būti tiek pranašumas, tiek nelaimė. Iš vienos pusės, turint tokią įrangą, verslas suksis tokiu ritmu, kokio reikalauja situacija. Iš kitos - gali kilti įspūdis, jog amžiams įstrigote darbe. Bet kuriuo atveju kompanija "Wolkswagen" pristatė dizainerio Alexander Zhukovsky koncepciją T6. Tai automobilis, kuriame yra visos ofisui būtinos technologijos ir pakankamas kiekis erdvės, kad dirbti būtų galima net įstrigus bevi...
(1) 2008-08-19 0
"Speedmaster Moonwatch" sukurtas dar aštuntajame dešimtmetyje, bendradarbiaujant laikrodžių gamintojui "Omega" ir JAV kosminių tyrimų agentūrai NASA. Tai buvo pirmasis laikrodis, NASA sertifikuotas visoms kosminėms misijoms. Artėjant asmeninių kelionių į Žemės orbitą aušrai, laikrodis išleistas pakartotine 1970 vienetų serija. Laikrodžio raudonas anodizuoto aliuminio korpusas gali atlaikyti temperatūras nuo -148 iki +260°C. Kaina ir kitos savybės kol kas neskelbiamos.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos