Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Produkcijos ženklai
 
 

Produkcijos ženklai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(10) 2008-07-16 0
Kompanijos "Fred & Friends" produktas "Shape Up!" yra žadintuvas, kuris suveikęs nenustoja jūsų kankinti kol nepadarote juo 30 pratimų. Įrenginio forma primena kilnojamą sportinį svarstį, todėl juo patogu tiek mankštintis, tiek... išmesti pro langą ;) . Kaip žadintuvas jis gal ir erzinantis, tačiau neabejotinai efektyvus. Kol kas gamintojas nepateikia informacijos nei apie kainą, nei apie tai, kokius konkrečiai pratimus reikia įrenginiu atlikti norint jį priversti nutilti.
(1) 2019-03-24 21
„Range Rover Evoque“ yra puikaus dizaino automobilis. Tai šiam kompaktiškam visureigiui pelnė didžiulį populiarumą ir kritikų pripažinimą. O kas nutinka su tokiais automobiliais? Teisingai - juos nukopijuoja kinai. Tik gal jau nebeilgai - Pekino teismas nurodė stabdyti „Evoque“ kopijos „Landwind X7“ gamybą ir sumokėti solidžią kompensaciją „Jaguar Land Rover“ bendrovei.
(2) 2012-10-16 0
Nieko nenustebino, kad šiemet dėl brangiausio prekės ženklo titulo varžėsi „Coca-Cola“ ir „Apple“. Daugelis IT bendrovių gali didžiuotis, kad „Interbrand“ atlikto tyrimo metu buvo užfiksuotas ryškus jų prekės ženklo vertės pakilimas.Tuo tarpu kitoms pasaulinio masto bendrovėms tyrimo rezultatai nebuvo tokie džiuginantys.
(0) 2018-06-15 4
Pasaulyje yra kelios didžiosios įmonės, skelbiančios įvairią prekės ženklų statistiką. Vienas sudėtingiausiai įvertinamų yra prekės ženklo vertė, tad į šią sritį koją kelti drįsta nedaugelis. Vienas jų „BrandZ“ jau daugelį metų sudaro 100 vertingiausių pasaulio prekės ženklų sąrašą, kuris žinomas kaip vienas tiksliausių. Šiemetiniame sąraše – ne vienas automobilių gamintojas.
(0) 2018-06-13 3
Naujausias žurnalo „Forbes“ reitingas rodo, kad technologijų bendrovės ir toliau dominuoja tarp labiausiai vertinamų prekių ženklų. Penkias aukščiausias pozicijas užima būtent technologijų gamintojai, jie taip pat sudaro penktadalį viso vertingiausių prekių ženklų šimtuko.
(1) 2016-12-22 15
Teismas Šanchajuje nurodė dviem kinų bendrovėms ir vienos iš jų steigėjui sumokėti 3 mln. juanių (414 tūkst. 508 eurus) automobilių gamintojai BMW už įmonės ženklų, panašių į garsiojo Vokietijos koncerno ženklą, registravimą.
(6) 2008-07-30 0
Jei esate ekstremalių pojūčių mėgėjas, yra būdų suderinti šį polinkį su protine mankšta. Pavyzdžiui, pakanka patalpinti tualetinio popieriaus rulonėlį į dėžutę su specialiu užraktu-galvosūkiu. Tiesa, vieną kartą uždavinį išsprendus jis jau nebekels iššūkio, tačiau įspūdžių jūsų svečiams tikrai užteks ilgam. Gaminio kaina - 20 dolerių, komplektuojamas su galvosūkio sprendimo atsakymu.
(11) 2008-04-24 0
Kompanija "Festo" sukūrė robotą, kuriam idėją davė jūros gyvūnas medūza. Iš tikrųjų pagamintos net dvi tokio įrenginio versijos - "AquaJelly" ir "AirJelly". Kompanijos atstovų teigimu, "AquaJelly" yra dirbtinė autonominė vandenyje plaukiojanti medūza, turinti elektrinį variklį ir intelektualią adaptyvinę mechaninę sistemą. "AirJelly" skiriasi tuo, jog šis nuotoliniu būdu valdomas įrenginys gali sklandyti ore naudodamasis helio pripildytu balionu. Daugiau nuotraukų i...
(7) 2008-05-14 0
Laikrodžiai atspindi mūsų originalumą. Tačiau priešingai nei silicio pagrindu pagaminti modeliai, gerų laikrodžių vertė bėgant laikui auga. Gali būti, jog šis $2,157,760 kainuojantis prekinio ženklo "Patek Philippe" laikrodis, neseniai parduotas "Sotheby" aukcione, yra pats brangiausias asmeniniam naudojimui skirtas įrenginys. Žinoma, nors šis gaminys pats savaime yra meno kūrinys, nemažą vertės dalį sudaro jo istorinė praeitis.
(7) 2008-08-18 0
Kompanija "Speedo" jau paskelbė, jog jos gaminamas ir prieštaringai vertinamas plaukiojimo kostiumas "LZR Racer" bus prieinamas kiekvienam - jį bet kuris pirkėjas galės įsigyti už 550 dolerių. Kostiumą užsisakyti galima jau dabar, pirmosios prekės bus pristatomos nuo spalio mėnesio. Tačiau būtina prisiminti, jog be papildomų fizinių treniruočių ir išlieto prakaito šis technologijų "stebuklas" nepavers jūsų Olimpinių Žaidynių aukso medalių laimėtoju.
(5) 2017-08-25 19
Ar žodis „Google“ jau tapo bendriniu, taigi, ir nebetinkamu būti saugomu pagal prekės ženklo apsaugos įstatymus? Atsakymą į šį klausimą turės pateikti JAV Aukščiausiasis Teismas, rašo „Ars Technica“.
(4) 2016-01-29 3
Pirmadienį Vilniaus oro uosto poste, muitinės pareigūnams tikrinant pašto siuntas, vienoje jų aptiktas komercinis kiekis įvairių telefonų ir kompiuterių priedų, kurių vertė – 20 tūkst. eurų. Įtariant, kad prekės pažeidžia intelektinės nuosavybės teises, prekės sulaikytos.
(3) 2008-07-31 0
Kompanija "Matsushita Electric Industrial Co." planuoja jau kitais metais pradėti bandomąją televizoriams skirtų naujos kartos 40 colių įstrižainės OLED displėjų gamybą. Tikimasi, jog pirmieji masinės gamybos produktai rinką pasieks jau 2011 metais. Konkurencinė situacijoje organinių šviesos diodų (OLED) rinkoje pamažu, bet nesuvaldomai ima kaisti - analogiškus elektroninius įrenginius planuoja pradėti gaminti tiek Japonijos kompanija "Sony Corp.", tiek Pietų Korėjos k...
(5) 2008-05-29 0
Važinėjimasis autobusais paprastai nėra tai, ką mes pavadintumėme "malonia patirtimi". Erzinančių smulkmenų gali būti daug - triukšmingi bendrakeleiviai, nedidelis patogumas, blogi kvapai. Tačiau netgi šioje srityje yra kur pademonstruoti žmogaus kūrybiškumą. Toliau pateikiame kelias meniškai ir labai neįprastai apipavidalintas autobusų stoteles, kuriose tikriausiai niekas neatsisakytų palaukti autobuso arba tiesiog šiaip pasėdėti.
(5) 2013-04-03 0
Jei taip, prieš perskaitant šią žinutę, pamėginus pasirausti po atminties užkaborius ir prisiminti, kokius žinome kinų prekinius ženklus… Ar pavyktų išvardyti daugiau nei tris? O bent tris? O nors vieną? Apklausos rezultatai rodo, kad, nors amerikiečių buityje apie 50 proc. reikmenų pagaminama Kinijoje, net 94 proc. atsakiusiųjų negalėjo įvardyti nė vieno kiniško prekinio ženklo.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos