Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Produkcijos ženklai
 
 

Produkcijos ženklai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2013-04-03 0
Jei taip, prieš perskaitant šią žinutę, pamėginus pasirausti po atminties užkaborius ir prisiminti, kokius žinome kinų prekinius ženklus… Ar pavyktų išvardyti daugiau nei tris? O bent tris? O nors vieną? Apklausos rezultatai rodo, kad, nors amerikiečių buityje apie 50 proc. reikmenų pagaminama Kinijoje, net 94 proc. atsakiusiųjų negalėjo įvardyti nė vieno kiniško prekinio ženklo.
(0) 2008-05-26 0
Austrijos paštas išleido naujos kartos animuotą pašto ženklą. Jame pavaizduotas maždaug 3 sekundžių vaizdo fragmentas, kuriame užfiksuotas nacionalinėje Austrijos futbolo komandoje žaidusio Andreas "Andi" Herzog 1997 metais atliktas įvartis žaidžiant prieš Švedijos komandą.
(2) 2009-06-26 0
Vokietijos mokslininkai išrado naują nesuklastojamų hologramų gamybos būdą, kuris, tikimasi, padės įveikti buitinės elektronikos gaminių padirbinėtojus.
(5) 2009-05-22 0
Trečiojo dešimtmečio dizaino "Atoms Regulator" laikrodis senovę primena tik išoriškai - jam energiją tiekia net menkiausi temperatūros pokyčiai. Gamintojo teigimu, vieno laipsnio temperatūros pokyčio pakanka laikrodžiui veikti 48 valandas.
(2) 2012-05-23 0
Tyrimų agentūra „Millward Brown“ publikavo kasmetinę statistiką, kuri parodo, kuris prekės ženklas yra brangiausias pasaulyje. Turbūt jau atspėjote, kas yra pirmoje vietoje.
(0) 2014-09-04 5
<em>Tai galėtų būti geriausias šnipų žaisliukas. Nematomu rašalu ant lankstaus plastiko sukurtą slaptą žinutę galima perskaityti tik jį suspaudus.</em>
(0) 2008-04-08 0
Kol kas neaišku, kokiu tikslu galima gaminti OLED (organinių šviesos diodų) pagrindu veikiančius šviestuvus, kai technologija yra palyginti nauja ir brangi, tačiau kompanija "OSRAM Opto Semiconductors" ir dizaineris Ingo Maurer sukūrė būtent tokį produktą. Stalinė lempa pavadinimu "Early Future" yra sukonstruota iš keleto atskirų OLED plokštelių, kurių kiekvienos matmenys 132x33mm. Plokšteles galima sukioti atskirai viena nuo kitos. Kaina neskelbiama, tačiau galima teigti,...
(3) 2015-08-12 37
Pirmasis straipsnis apie paklydimus ir apgaules vaizdo technikos reklamoje sukėlė karštas diskusijas. Šis klausimas yra tikrai neišsemiamas: visada bus apie ką pakalbėti. Šiandien mes turime daug raidžių 4K, galingus procesorius ir „stebuklingas“ spalvas – kaip gi be jų.
(0) 2013-02-15 0
BBC praneša, kad Brazilijos Pramonės Nuosavybės Institutas (INPI) nusprendė, kad dar 2000 metais kompanijos Gradiente Eletronica registruotas vardas priklauso jiems, o ne Apple, todėl amerikiečiai neturi jokios teisės naudoti iPhone pavadinimo Brazilijos teritorijoje. Taip pat rašoma, jog Apple ketina skųsti šį sprendimą.
(4) 2008-07-31 0
Viena Didžiosios Britanijos kompanija sugalvojo idealų sprendimą nuolatinio streso slegiamiems miestų gyventojams. Dabar jie galės mėgautis vaikščiojimu žaliuojančia pieva kiaurą dieną. Tiesa, pievutė vos dengs jūsų pėdas, nes žolės joje yra tik tiek, kiek telpa prisodinti į... šlepetes. Kompanijos teigimu, žolė ją prižiūrint sėkmingai gali gyvuoti net daugiau nei keturis mėnesius.
(14) 2010-05-26 0
Amerikiečių žurnalas „Forbes“ sudarė didžiausiu autoritetu pasaulyje besinaudojančių bendrovių sąrašą. Jo viršūnėje atsidūrė korporacija „Google“, antroje vietoje - kompanija "Sony".
(0) 2008-06-04 0
Dviračius gaminanti kompanija "Cannondale" sugalvojo naują savo produktų koncepciją "MetroPolite". Tai - dviratis, turintis jungtį "iPod" grotuvui. Žinoma, muzika yra mažiausiai reikalingas dalykas važinėjant intensyvaus eismo gatvėmis, tačiau jungtis nėra skirta vien tik tam. Idėjos esmė - grotuvą būtų galima naudoti kaip galinio vaizdo videokamerą, arba naudoti jį kaip sportinį kompiuterį. Tiesa, tokių funkcijų kompanija "Apple" savo produktuose nėra numačiusi, ir ...
(10) 2011-05-11 0
Dėl išaugusių „iPhone“ ir „iPad' pardavimų korporacija „Apple“ aplenkė ketverius metus pirmavusią interneto paieškos bendrovę „Google“ ir tapo vertingiausiu prekės ženklu pasaulyje, praneša „RIA Novosti“.
(6) 2012-05-22 0
Rusijos smulkių ginklų gamintoja „Ižmaš“, gaminanti garsiuosius automatus „Kalašnikov“, kurs šio žinomo prekės ženklo drabužius.
(0) 2011-12-29 0
„Sanyo Electric Co.“, kadaise didelė Japonijos elektros prekių gamintoja, išnyks iš verslo žemėlapio.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos