Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Produkcijos ženklai
 
 

Produkcijos ženklai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2008-06-24 0
Interjero dizaineriai yra sukūrę daug puikių kriauklių voniai, ir bent vienai jų idėją davė paleontologijos mokslas. Kriauklės "Amonitas" tiek konstrukcija, tiek pavadinimas kilę iš senovinių prieš 400 milijonų metų egzistavusių galvakojų moliuskų klasės, kurių suakmenėję kiaukutai kartas nuo karto randami įvairiose uolienose. Šis priešistorinis dizainas sukuria spirale tekančio vandens srautą.
(14) 2008-04-08 0
Prabangių laikrodžių gamintojai nebijo šių tradicinių prekių paklausos sumažėjimo. Jų taikinys - turtingų klientų, pasiruošusių mokėti pinigus už ekstravagantiškus ir unikalius gaminius, rinkos segmentas. Šveicarų laikrodžių gamintojas "Romain Jerome" išleido rankinį laikrodį "Day&Night". Nuostabu tai, jog šis egzempliorius net nerodo valandų - pagal jį galima tik pasakyti, ar dabar diena, ar naktis (lygiai kaip ir tiesiog pažvelgus pro langą). Vieneto kaina 3000...
(16) 2008-08-01 0
Pavarų perjungimo mechanizmai aukštos klasės dviračiuose jau ir anksčiau buvo gan įspūdingi inžinerijos kūriniai. Dabar šio tipo gaminiams atvertas naujas istorijos puslapis. Japonijos dviračių komponentų gamintojas "Shimano" pasiryžo padaryti tai, ko iki šiol nesiėmė joks kitas konkurentas - atsisakė mechaninės rankinės pavarų perjungimo svirties ir troso, ir šiuos komponentus pakeitė elektriniu būdu valdomais atitikmenimis.
(9) 2008-04-15 0
Kompanijos "Urwerk" naujausias gaminys "UR-202 Hammerhead Automatic" savo koncepcija rankinių laikrodžių srityje žengia kelis žingsnius į priekį. Jo veikimas paremtas unikalia mechanine suspaustu oru varoma sistema. Vietoj tradicinių krumpliaratinių mechanizmų UR-202 panaudotos dvi miniatiūrinės turbinos, kontroliuojančios automatinį sukimosi mechanizmą. Be to, suspausto oro slėgis gali būti reguliuojamas specialiu 3 pozicijų jungikliu. Turbinų sistema patalpinta vandeniui ...
(8) 2008-08-21 3
Galimybė pasiekti savo ofisą 24 valandas per parą gali būti tiek pranašumas, tiek nelaimė. Iš vienos pusės, turint tokią įrangą, verslas suksis tokiu ritmu, kokio reikalauja situacija. Iš kitos - gali kilti įspūdis, jog amžiams įstrigote darbe. Bet kuriuo atveju kompanija "Wolkswagen" pristatė dizainerio Alexander Zhukovsky koncepciją T6. Tai automobilis, kuriame yra visos ofisui būtinos technologijos ir pakankamas kiekis erdvės, kad dirbti būtų galima net įstrigus bevi...
(1) 2008-08-19 0
"Speedmaster Moonwatch" sukurtas dar aštuntajame dešimtmetyje, bendradarbiaujant laikrodžių gamintojui "Omega" ir JAV kosminių tyrimų agentūrai NASA. Tai buvo pirmasis laikrodis, NASA sertifikuotas visoms kosminėms misijoms. Artėjant asmeninių kelionių į Žemės orbitą aušrai, laikrodis išleistas pakartotine 1970 vienetų serija. Laikrodžio raudonas anodizuoto aliuminio korpusas gali atlaikyti temperatūras nuo -148 iki +260°C. Kaina ir kitos savybės kol kas neskelbiamos.
(11) 2008-06-05 0
Dviračių gamintojas kompanija "Koga Miyata" tikisi, jog specialiai olandų sportininkui Theo Bos sukurtas milijoną dolerių kainuojantis dviratis suteiks pranašumą artėjančiose Pekino Olimpinėse Žaidynėse. Dviratis pasižymi mažiausiu oro pasipriešinimu pasaulyje, neturi stabdžių ir turi tik vieną pavarą ir supertvirtą rėmą ir buvo kuriamas trejus su puse metų. Nepaisant to, jog eiliniam vartotojui tokia transporto priemone važinėti būtų beveik neįmanoma, sportininkui...
(5) 2008-08-08 0
Bestogė antro greičiausio pasaulyje automobilio versija? Skamba neįprastai, turint galvoje priešpriešinio vėjo stiprumą važiuojant lėktuvams prilygstančiu tempu. Tačiau tai neatbaidė "Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport" gamintojų. Šiame kupe paliktas tas pats 16 cilindrų 1001AG galios variklis, o kėbulo forma pakoreguota taip, kad važiuojant maksimaliu šio modelio pasiekiamu 350km/h greičiu, viduje nekyla uraganas.
(10) 2008-07-16 0
Kompanijos "Fred & Friends" produktas "Shape Up!" yra žadintuvas, kuris suveikęs nenustoja jūsų kankinti kol nepadarote juo 30 pratimų. Įrenginio forma primena kilnojamą sportinį svarstį, todėl juo patogu tiek mankštintis, tiek... išmesti pro langą ;) . Kaip žadintuvas jis gal ir erzinantis, tačiau neabejotinai efektyvus. Kol kas gamintojas nepateikia informacijos nei apie kainą, nei apie tai, kokius konkrečiai pratimus reikia įrenginiu atlikti norint jį priversti nutilti.
(6) 2008-07-30 0
Jei esate ekstremalių pojūčių mėgėjas, yra būdų suderinti šį polinkį su protine mankšta. Pavyzdžiui, pakanka patalpinti tualetinio popieriaus rulonėlį į dėžutę su specialiu užraktu-galvosūkiu. Tiesa, vieną kartą uždavinį išsprendus jis jau nebekels iššūkio, tačiau įspūdžių jūsų svečiams tikrai užteks ilgam. Gaminio kaina - 20 dolerių, komplektuojamas su galvosūkio sprendimo atsakymu.
(11) 2008-04-24 0
Kompanija "Festo" sukūrė robotą, kuriam idėją davė jūros gyvūnas medūza. Iš tikrųjų pagamintos net dvi tokio įrenginio versijos - "AquaJelly" ir "AirJelly". Kompanijos atstovų teigimu, "AquaJelly" yra dirbtinė autonominė vandenyje plaukiojanti medūza, turinti elektrinį variklį ir intelektualią adaptyvinę mechaninę sistemą. "AirJelly" skiriasi tuo, jog šis nuotoliniu būdu valdomas įrenginys gali sklandyti ore naudodamasis helio pripildytu balionu. Daugiau nuotraukų i...
(7) 2008-05-14 0
Laikrodžiai atspindi mūsų originalumą. Tačiau priešingai nei silicio pagrindu pagaminti modeliai, gerų laikrodžių vertė bėgant laikui auga. Gali būti, jog šis $2,157,760 kainuojantis prekinio ženklo "Patek Philippe" laikrodis, neseniai parduotas "Sotheby" aukcione, yra pats brangiausias asmeniniam naudojimui skirtas įrenginys. Žinoma, nors šis gaminys pats savaime yra meno kūrinys, nemažą vertės dalį sudaro jo istorinė praeitis.
(7) 2008-08-18 0
Kompanija "Speedo" jau paskelbė, jog jos gaminamas ir prieštaringai vertinamas plaukiojimo kostiumas "LZR Racer" bus prieinamas kiekvienam - jį bet kuris pirkėjas galės įsigyti už 550 dolerių. Kostiumą užsisakyti galima jau dabar, pirmosios prekės bus pristatomos nuo spalio mėnesio. Tačiau būtina prisiminti, jog be papildomų fizinių treniruočių ir išlieto prakaito šis technologijų "stebuklas" nepavers jūsų Olimpinių Žaidynių aukso medalių laimėtoju.
(3) 2008-07-31 0
Kompanija "Matsushita Electric Industrial Co." planuoja jau kitais metais pradėti bandomąją televizoriams skirtų naujos kartos 40 colių įstrižainės OLED displėjų gamybą. Tikimasi, jog pirmieji masinės gamybos produktai rinką pasieks jau 2011 metais. Konkurencinė situacijoje organinių šviesos diodų (OLED) rinkoje pamažu, bet nesuvaldomai ima kaisti - analogiškus elektroninius įrenginius planuoja pradėti gaminti tiek Japonijos kompanija "Sony Corp.", tiek Pietų Korėjos k...
(5) 2008-05-29 0
Važinėjimasis autobusais paprastai nėra tai, ką mes pavadintumėme "malonia patirtimi". Erzinančių smulkmenų gali būti daug - triukšmingi bendrakeleiviai, nedidelis patogumas, blogi kvapai. Tačiau netgi šioje srityje yra kur pademonstruoti žmogaus kūrybiškumą. Toliau pateikiame kelias meniškai ir labai neįprastai apipavidalintas autobusų stoteles, kuriose tikriausiai niekas neatsisakytų palaukti autobuso arba tiesiog šiaip pasėdėti.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos