Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Produkcijos ženklai
 
 

Produkcijos ženklai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2015-04-21 51
Kalbų ir kultūrų skirtumai visada buvo rinkodaros specialistų galvos skausmas. Marketingo nesėkmėms skirtas tinklalapis marketingshmarketing.net išvardino 11 bendrovių, kurių pavadinimai ar prekių ženklai užsienio kalbomis skamba nepadoriai. Šiame sąraše ir dvi žinomos Lietuvos įmonės.
(8) 2014-06-02 -15
<p>Google logotipą matote dažnai. Taigi, galite manyti, kad fundamentalų raidžių išdėstymo pasikeitimą pastebėtų daugybė interneto naudotojų. Bet savaitgalį Google padarė tokį subtilų
(4) 2015-07-17 117
Visos įmonės mėgsta ryškią reklamą ir intriguojančius šūkius – tai ne naujiena. Dar labiau bendrovėms patinka gundyti vartotojus skaičiais ir didžiuliais rodikliais. Kartais jie taip nori parodyti naują funkciją, kad tiesa ir sveikas protas pradeda išsikreipti.
(4) 2008-06-24 0
Interjero dizaineriai yra sukūrę daug puikių kriauklių voniai, ir bent vienai jų idėją davė paleontologijos mokslas. Kriauklės "Amonitas" tiek konstrukcija, tiek pavadinimas kilę iš senovinių prieš 400 milijonų metų egzistavusių galvakojų moliuskų klasės, kurių suakmenėję kiaukutai kartas nuo karto randami įvairiose uolienose. Šis priešistorinis dizainas sukuria spirale tekančio vandens srautą.
(32) 2021-03-02 57
Nuo kovo 1 d. visose parduotuvėse ir internetinėse prekyvietėse pasirodo nauja gerai žinomų ES energijos vartojimo efektyvumo etikečių versija – taip siekiama padėti ES vartotojams sumažinti išlaidas energijai ir prisidėti prie išmetamo šiltnamio efektą sukeliančių dujų (ŠESD) kiekio mažinimo. Naujosiomis etiketėmis iš pradžių bus žymimi 4 kategorijų gaminiai – šaldytuvai ir šaldikliai, indaplovės, skalbyklės ir televizoriai (bei kiti išoriniai monitoriai). Rugsėjo 1 d. jomis bus pradėtos žymėti elektros lemputės ir šviestuvai su stacionariais šviesos šaltiniais, o ateinančiais metais – ir kiti gaminiai.
(14) 2008-04-08 0
Prabangių laikrodžių gamintojai nebijo šių tradicinių prekių paklausos sumažėjimo. Jų taikinys - turtingų klientų, pasiruošusių mokėti pinigus už ekstravagantiškus ir unikalius gaminius, rinkos segmentas. Šveicarų laikrodžių gamintojas "Romain Jerome" išleido rankinį laikrodį "Day&Night". Nuostabu tai, jog šis egzempliorius net nerodo valandų - pagal jį galima tik pasakyti, ar dabar diena, ar naktis (lygiai kaip ir tiesiog pažvelgus pro langą). Vieneto kaina 3000...
(16) 2008-08-01 0
Pavarų perjungimo mechanizmai aukštos klasės dviračiuose jau ir anksčiau buvo gan įspūdingi inžinerijos kūriniai. Dabar šio tipo gaminiams atvertas naujas istorijos puslapis. Japonijos dviračių komponentų gamintojas "Shimano" pasiryžo padaryti tai, ko iki šiol nesiėmė joks kitas konkurentas - atsisakė mechaninės rankinės pavarų perjungimo svirties ir troso, ir šiuos komponentus pakeitė elektriniu būdu valdomais atitikmenimis.
(11) 2014-12-01 47
Vos prieš savaitę viena smulki Kinijos automobilių gamintoja „LandWind“ išdidžiai pristatė savo naujausią kūrinį – prabangų automobilį „X7“. Tačiau automobilių žinovams tai buvo tikras dežavu – buvo neįmanoma nepastebėti „X7“ panašumo į tris kartus brangesnį britiškąjį „Range Rover Evoque“. Tai jau ne pirmas toks nutikimas – kopijavimo manijos apimtoje Kinijoje dygsta įžymiausių pasaulio miestų kopijos, o prekybos centrų spalvos pavadinimai ir net prekės neįtikėtinai panašūs į tokių prekybos milžinių kaip „Ikea“, „Starbucks“ ar „Apple“.
(9) 2008-04-15 0
Kompanijos "Urwerk" naujausias gaminys "UR-202 Hammerhead Automatic" savo koncepcija rankinių laikrodžių srityje žengia kelis žingsnius į priekį. Jo veikimas paremtas unikalia mechanine suspaustu oru varoma sistema. Vietoj tradicinių krumpliaratinių mechanizmų UR-202 panaudotos dvi miniatiūrinės turbinos, kontroliuojančios automatinį sukimosi mechanizmą. Be to, suspausto oro slėgis gali būti reguliuojamas specialiu 3 pozicijų jungikliu. Turbinų sistema patalpinta vandeniui ...
(0) 2017-03-15 29
Pirkdami buitinę techniką ant dėžutės matome įvairių piktogramų ir logotipų. Dažnai į jas nekreipiame dėmesio, nes nežinome ką jos reiškia. Dažniausiai tai yra logotipai sertifikatų, užtikrinančių ką nors svarbaus… arba ne?
(8) 2008-08-21 3
Galimybė pasiekti savo ofisą 24 valandas per parą gali būti tiek pranašumas, tiek nelaimė. Iš vienos pusės, turint tokią įrangą, verslas suksis tokiu ritmu, kokio reikalauja situacija. Iš kitos - gali kilti įspūdis, jog amžiams įstrigote darbe. Bet kuriuo atveju kompanija "Wolkswagen" pristatė dizainerio Alexander Zhukovsky koncepciją T6. Tai automobilis, kuriame yra visos ofisui būtinos technologijos ir pakankamas kiekis erdvės, kad dirbti būtų galima net įstrigus bevi...
(0) 2017-11-22 4
Maždaug apie 1855 m. nežinomas genijus ėmėsi kurti logotipą. Tai buvo paprastas ryškiai raudonas trikampis – nieko daugiau. Tačiau jis užkariavo pasaulį. Apie legendomis tapusius logotipus BBC portale rašo žurnalistė Zaria Gorvett.
(1) 2008-08-19 0
"Speedmaster Moonwatch" sukurtas dar aštuntajame dešimtmetyje, bendradarbiaujant laikrodžių gamintojui "Omega" ir JAV kosminių tyrimų agentūrai NASA. Tai buvo pirmasis laikrodis, NASA sertifikuotas visoms kosminėms misijoms. Artėjant asmeninių kelionių į Žemės orbitą aušrai, laikrodis išleistas pakartotine 1970 vienetų serija. Laikrodžio raudonas anodizuoto aliuminio korpusas gali atlaikyti temperatūras nuo -148 iki +260°C. Kaina ir kitos savybės kol kas neskelbiamos.
(11) 2008-06-05 0
Dviračių gamintojas kompanija "Koga Miyata" tikisi, jog specialiai olandų sportininkui Theo Bos sukurtas milijoną dolerių kainuojantis dviratis suteiks pranašumą artėjančiose Pekino Olimpinėse Žaidynėse. Dviratis pasižymi mažiausiu oro pasipriešinimu pasaulyje, neturi stabdžių ir turi tik vieną pavarą ir supertvirtą rėmą ir buvo kuriamas trejus su puse metų. Nepaisant to, jog eiliniam vartotojui tokia transporto priemone važinėti būtų beveik neįmanoma, sportininkui...
(5) 2008-08-08 0
Bestogė antro greičiausio pasaulyje automobilio versija? Skamba neįprastai, turint galvoje priešpriešinio vėjo stiprumą važiuojant lėktuvams prilygstančiu tempu. Tačiau tai neatbaidė "Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport" gamintojų. Šiame kupe paliktas tas pats 16 cilindrų 1001AG galios variklis, o kėbulo forma pakoreguota taip, kad važiuojant maksimaliu šio modelio pasiekiamu 350km/h greičiu, viduje nekyla uraganas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos