Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Ares
 
 

Ares

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2011-02-25 1
Dvi didžiausios pasaulyje raketas gaminančios bendrovės ATK ir „Astrium“ suvienijo jėgas, kad sukurtų naują astronautus į orbitą gabensiančią raketą, pavadinimu „Liberty“.
(0) 2009-10-29 0
Kaip ir planuota šio mėnesio pabaigoje „Ares 1-X“ pakilo nepilotuojamam kelių minučių trukmės bandomajam skrydžiui, kurio metu konstruktoriai išbandė pirmąją raketos pakopą bei visą konstrukcijos koncepciją ir surinko visą aibę inžinerinių duomenų.
(8) 2009-10-21 0
Į paleidimo aikštelę gabenamas naujos NASA raketos prototipas „Ares 1-X“, kuris, tikimasi, dar šį mėnesį pakils bandomajam skrydžiui.
(6) 2008-11-26 1
Amerikos lietuvio G. Pauliko vadovaujamas JAV nacionalinės mokslinių tyrimų tarybos komitetas parengė svarbiausias būsimos NASA kosmoso tyrimų programos, siejamos su naujos kartos raketomis ir erdvėlaiviais, tyrimų kryptis.
(18) 2008-10-31 0
Pagal NASA planus į Mėnulį turinti skristi raketa turi tiek „pavojingų defektų“, kad, agentūros inžinierių teigimu, ja skrendanti komanda gali žūti, praneša telegraph.co.uk. Susirūpinimas dėl „Ares“ saugumo paskatino vieną inžinierių atsistatydinti iš pareigų, išreiškiant nepasitenkinimą „katastrofiško lygmens rizika“.
(7) 2008-07-26 0
D. Britanijoje vykusioje tarptautinėje Farnborough aviacijos parodoje buvo pademonstruotos pirmosios oficialios pilotuojamo ES ir Rusijos kosminio laivo nuotraukos, pranešė BBC.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos