Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Valstybių karinis potencialas
 
 

Valstybių karinis potencialas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2021-05-18 -2
Mūšio erdvėje transportavimui, logistikai, kovos veiksmams, evakuacija ir kitiems uždaviniams naudojamos įvairios mašinos, teigia Lietuvos kariuomenės atsargos majoras ir ginkluotės entuziastas Darius Antanaitis. Anot jo, kartais prireikus, transportavimui naudojami netgi ir gyvuliai – jeigu kitos išeities nėra arba to reikalauja taktinė situacija.
(15) 2021-05-17 36
Gegužės 9-oji arba Rusijoje vadinamoji Pergalės diena dešimtmečius neatsiejama nuo karinio parado Maskvos Raudonojoje aikštėje. Šalies galybę parodyti ir Kremliui įsiteikti siekiantys transliacijų režisieriai neriasi iš kailio, kad kiekviename tokiame pompastiškame renginyje netrūktų įspūdingų kadrų. Šįkart, regis, paskubėjo ir persistengė – buvo parodyta kompiuterinė animacija.
(1) 2021-05-14 35
Prasiveržus naujausiam kariniam konfliktui tarp Gazos Ruožo ir Izraelio, nuo gegužės 6 d. jau žuvo daugiau kaip 100 žmonių Gazos pusėje ir 7 – Izraelio.
(2) 2021-05-13 25
Pagal įprastą taisyklę, virtusią posakiu, jūs niekada neturėtumėte atsinešti peilio į kovą šaunamaisiais ginklais... nebent, tas peilis yra „NRS-2“, kuris turi įmontuotą ginklą.
(0) 2021-05-11 16
Karinių katerių būna įvairių, bet retas yra vadinamas tanku. Indonezijoje gaminamas „Antasena Tank Boat“ turėtų būti kažkas panašaus į plaukiojantį tanką, jei jau taip yra vadinamas.
(0) 2021-05-11 50
Vienas iš lyderiaujančių JAV armijos sausumos pajėgų padalinių pasidalijo nuostabiu vaizdo įrašu apie savo naujus naktinio matymo akinius.
(0) 2021-05-10 -5
„Rusijos „Gynybos“ ministerija balandžio pabaigoje pranešė, kad visoje Rusijos Federacijos teritorijoje, per šių metų 16-tą savaitę, siekiant identifikuoti kitus orlaivius, Rusijos Oro pajėgų koviniai lėktuvai į orą buvo pakelti vos du kartus“, – sako Lietuvos kariuomenės atsargos majoras ir ginkluotės entuziastas Darius Antanaitis. – Tuo metu, tą pačią savaitę vien Lietuvoje NATO Oro policijos lėktuvai buvo keliami į oro net keturis kartus. Ir visais atvejais buvo atpažinti Rusijos kariuomenės kariniai lėktuvai, nesilaikantys skrydžio saugumo: skrido išjungę atsakiklius, be skrydžio plano, ignoravo bandymus užmegzti radijo ryšį“.
(0) 2021-05-06 29
GPS yra pasaulį keičianti technologija. Tai taip pat nepaprastai trapi, lengvai apgaunama ir jautri įsilaužimams sistema. Štai kodėl JAV karinis jūrų laivynas ir jūrų korpusas ieško navigacijos „plano B“.
(3) 2021-04-30 38
JAV armija ruošiasi atsisveikinti su senu draugu. Prieštankinė raketa (angl. Tube-Launched, Optically Tracked, Wire-Guided (TOW)) 50 metų tarnavo armijai, sekdama ir naikindama priešo tankus džiunglėse, dykumose ir net miestuose. JAV armija nori naujos raketos, kuri galėtų skristi dvigubai toliau ir tiksliau pasiekti taikinius.
(0) 2021-04-29 30
Nelaimingasis lėktuvnešis „Admirolas Kuznecovas“ patyrė variklio gedimus, gaisrus, mirtinas avarijas, net lėšų grobstymą. Bet panašu, jog istorija dar nesibaigė.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos