Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Specialios paskirties daliniai
 
 

Specialios paskirties daliniai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2014-05-06 12
Elitiniam Lietuvos policijos padaliniui – antiteroristinių operacijų rinktinei „Aras“ – laikas atsinaujinti, tačiau nelengva rasti tinkamų kandidatų, interviu portalui LRT.lt teigia „Aro“ vadas vyriausiasis komisaras Viktoras Grabauskas. „Jau esame nuleidę kartelę, tačiau po intelekto, psichologinių testų daug pretendentų atkrenta, o paskutiniame etape apskritai beveik neturime iš ko rinktis“, – sako V. Grabauskas.
(9) 2014-04-27 1
Vakarams robotų apginklavimo idėja visada atrodė kiek atgrasi. Nepaisant dešimtmečių vystymo, jokia sistema niekada nebuvo įgyvendinta ir vargu ar balsingos žmogaus teisių kampanijos leis tam
(5) 2014-04-24 2
Paaiškėjo, jog pastaruosius kelerius metus NATO aljanso valstybės narės padėjo Rusijai modernizuoti šalies ginkluotąsias pajėgas.
(2) 2014-04-16 1
Rusija dar prieš metus gyrėsi, kad įkūrė specialiąsias pajėgas, kurios keltų sumaištį užsienio valstybėse, naikintų neįtikusius politikus ir destabilizuotų padėtį. Būtent šios pajėgos ir dalyvavo okupuojant Krymą, o dabar kelia neramumus Rytų Ukrainoje.
(0) 2014-04-15 1
Ukrainos saugumo tarnyba įrašė ir internete paviešino rytų Ukrainoje valdžios pastatus grobiančių separatistų pokalbius telefonu su savo vadais Rusijoje. Iš pokalbių aiškėja, kad „separatistai“ iš tiesų yra Rusijos kariuomenės diversantai, kuriems vadai iš Maskvos dalija nurodymus, kokius reikalavimus kelti ir kaip elgtis konkrečioje situacijoje.
(1) 2014-03-25 0
JAV kariniai palydovai šnipinėjo Rusijos karius, kurie praėjusį mėnesį telkėsi stebėtinai arti Krymo. Tačiau žvalgybos analitikai vis tiek buvo užklupti netikėtai, kai rusai pradėjo karinę invaziją į Ukrainą. Kodėl? „The Wall Street Journal“ šaltiniai teigia, kad rusai galėjo būti išmokyti, kaip nuslėpti svarbią informaciją nuo amerikiečių žvalgybos sistemų, o JAV prioritetas buvo karas su terorizmu, tad Rusijos grėsmė buvo pamiršta.
(5) 2014-03-21 14
Reikia priminimo, kodėl karo turėtų būti vengiama bet kokia kaina? Išvyskite tai, ką mato vairuotojas, sėdėdamas Sirijos armijos tanke T-72. „GoPro“ kamera nufilmuotame vaizdo įraše jis manevruoja sugriautomis Daros miesto gatvėmis, atskleisdamas tikrąjį karo veidą.
(20) 2013-10-30 5
Ar gali iš Kinijos importuoti lygintuvai skleisti kompiuterinius virusus? Regis, gali. Viena Rusijos televizija atkreipia dėmesį, kad kai kuriuose kiniškuose lygintuvuose ir kitoje buitinėje technikoje aptikta mikrofonų ir belaidžio interneto siųstuvų. Manoma, kad taip kinai šnipinėja kaimyninėje Rusijoje. Tačiau lygintuvai – ne vienintelis kinų šnipinėjimo įrankis. Jų arsenalas – gerokai platesnis.
(8) 2013-10-04 9
Veiksmo filmų gurmanai tikriausiai nė nemirktelėję galėtų papasakoti, kaip, anot jų, snaiperiai užsidirba pragyvenimui. Pirmiausia, jie įsitaiso sunkiai pastebimoje vietoje. Tada išsitraukia ginklą ir kurį laiką seka gatve einantį taikinį. O tada tik pykšt! Darbas baigtas.
(0) 2013-07-10 0
Tarptautinio teroristų tinklo „al Qaeda“ vadovas Osama bin Ladenas beveik dešimtmetį gyveno aiškiai matomas ir kartą netgi buvo sustabdytas, kai per greitai važiavo automobiliu, tačiau nebuvo sulaikytas dėl Pakistano žvalgybos ir saugumo tarnybų nekompetencijos.
(1) 2013-06-29 0
JAV Nacionalinės saugumo agentūros (NSA) šnipinėjimo galimybės Rytų Vokietijai būtų tikras svajonių išsipildymas, mcclatchydc.com pareiškė buvęs Rytų Vokietijos Stasi – slaptosios šalies policijos – pulkininkas leitenantas Wolfgangas Schmidtas.
(0) 2013-06-15 0
Lygiai prieš aštuonerius metus Afganistane pradėjo veikti lietuvių vadovaujama Goro provincijos atkūrimo grupė (PAG). Per šį laiką mūsų kariai palaidojo vieną tarnybos draugą, patyrė ne vieną ataką, išmokė afganistaniečius patiems pasirūpinti savo saugumu ir užsitarnavo vietos gyventojų palankumą.
(1) 2013-06-03 0
Į Lietuvą atvykę Rusijos opozicionieriai, net ir lydimi oficialių Lietuvos asmenų, pasijuto atvirai ir įžūliai sekami Rusijos specialiųjų tarnybų, pranešė TV3 laida „Savaitės komentarai“.
(0) 2013-05-28 0
Afrikos lyderiai pirmadienį nusprendė nedelsdami kurti karines greitojo reagavimo pajėgas, kurių prireiktų nepaprastosios situacijos atvejais, kad sumažėtų šio žemyno priklausomybė nuo išorės pajėgų bei finansų gynybai.
(0) 2013-05-20 0
Kroatijos mokslininkai moko bites užuosti Balkanų pusiasalyje po karinių konfliktų likusias nesprogusias minas, informuoja "msn.news.com".

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos