Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Specialios paskirties daliniai
 
 

Specialios paskirties daliniai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(20) 2013-10-30 5
Ar gali iš Kinijos importuoti lygintuvai skleisti kompiuterinius virusus? Regis, gali. Viena Rusijos televizija atkreipia dėmesį, kad kai kuriuose kiniškuose lygintuvuose ir kitoje buitinėje technikoje aptikta mikrofonų ir belaidžio interneto siųstuvų. Manoma, kad taip kinai šnipinėja kaimyninėje Rusijoje. Tačiau lygintuvai – ne vienintelis kinų šnipinėjimo įrankis. Jų arsenalas – gerokai platesnis.
(8) 2013-10-04 10
Veiksmo filmų gurmanai tikriausiai nė nemirktelėję galėtų papasakoti, kaip, anot jų, snaiperiai užsidirba pragyvenimui. Pirmiausia, jie įsitaiso sunkiai pastebimoje vietoje. Tada išsitraukia ginklą ir kurį laiką seka gatve einantį taikinį. O tada tik pykšt! Darbas baigtas.
(0) 2013-07-10 0
Tarptautinio teroristų tinklo „al Qaeda“ vadovas Osama bin Ladenas beveik dešimtmetį gyveno aiškiai matomas ir kartą netgi buvo sustabdytas, kai per greitai važiavo automobiliu, tačiau nebuvo sulaikytas dėl Pakistano žvalgybos ir saugumo tarnybų nekompetencijos.
(1) 2013-06-29 0
JAV Nacionalinės saugumo agentūros (NSA) šnipinėjimo galimybės Rytų Vokietijai būtų tikras svajonių išsipildymas, mcclatchydc.com pareiškė buvęs Rytų Vokietijos Stasi – slaptosios šalies policijos – pulkininkas leitenantas Wolfgangas Schmidtas.
(0) 2013-06-15 0
Lygiai prieš aštuonerius metus Afganistane pradėjo veikti lietuvių vadovaujama Goro provincijos atkūrimo grupė (PAG). Per šį laiką mūsų kariai palaidojo vieną tarnybos draugą, patyrė ne vieną ataką, išmokė afganistaniečius patiems pasirūpinti savo saugumu ir užsitarnavo vietos gyventojų palankumą.
(1) 2013-06-03 0
Į Lietuvą atvykę Rusijos opozicionieriai, net ir lydimi oficialių Lietuvos asmenų, pasijuto atvirai ir įžūliai sekami Rusijos specialiųjų tarnybų, pranešė TV3 laida „Savaitės komentarai“.
(0) 2013-05-28 0
Afrikos lyderiai pirmadienį nusprendė nedelsdami kurti karines greitojo reagavimo pajėgas, kurių prireiktų nepaprastosios situacijos atvejais, kad sumažėtų šio žemyno priklausomybė nuo išorės pajėgų bei finansų gynybai.
(0) 2013-05-20 0
Kroatijos mokslininkai moko bites užuosti Balkanų pusiasalyje po karinių konfliktų likusias nesprogusias minas, informuoja "msn.news.com".
(0) 2013-05-13 0
Ne paslaptis, kad daugelis vyriausybių aktyviai naudoja įvairias šiuolaikines žmonių sekimo technologijas, ir Rusija tikrai ne išimtis. Viena iš pastarųjų priežasčių - Arabų pavasaris, parodęs interneto bei socialinės žiniasklaidos organizacines galimybes, tuo pačiu paskatinęs ieškoti ir būdų aptikti tokias veiklas jau pačioje užuomazgoje.
(14) 2013-04-30 2
Pietų Afganistanas. Ūžiantis Kandaharo karinis oro uostas. Be perstojo gaudžia leisdamiesi ir kildami kariniai orlaiviai. Netrukus iš oro uosto pakylame sraigtasparniu „Black Hawk“, pusvalandis skrydžio – ir prieš akis Lietuvos specialiųjų operacijų eskadrono „Aitvaras“ stovykla. Mano tikslas – susitikti su vienu iš Lietuvos kariuomenės specialiųjų pajėgų kariu. Pranešta, kad kalbės eskadrono puskarininkis. Dar prieš pokalbį esu įspėjamas, jog neužduočiau karį provokuojančių klausimų, tokių kaip: „Kiek esi nukovęs talibų?“.
(0) 2013-04-18 0
Jungtinės Valstijos neginčijamai naudojo kankinimus po 2001 metų rugsėjo 11-osios teroro atakų, o už tuos incidentus atsakomybė tenka aukšto rango pareigūnams, sakoma antradienį paskelbtoje nepriklausomų ekspertų ataskaitoje.
(0) 2013-02-23 0
Mičigano valstijoje esančioje karinėje Greilingo stovykloje (Grayling Camp) vykusių parodomųjų bandymų metu kompanija „Lockheed Martin“ išbandė savo naująją per kosminį palydovą valdomą sistemą SMSS. Įvairių daviklių ir vaizdo kamerų prikimšta transporto priemonė buvo valdoma iš didelio nuotolio: ją nuo jai komandas siuntusio operatoriaus skyrė net 200 mylių (320 km).
(6) 2013-02-11 0
Vienas Kanados karinių jūrų pajėgų karininkas penktadienį buvo nuteistas kalėti 20 metų ir sumokėti didelę baudą dėl karinių paslapčių nutekinimo Rusijai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos