Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Specialios paskirties daliniai
 
 

Specialios paskirties daliniai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-12-11 23
Trys – vidutiniškai tiek bombų kasdien Lietuvos teritorijoje neutralizuoja Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai.
(2) 2016-08-08 19
Didžiosios Britanijos veidas keičiasi – prie beginklių policininkų įpratę gyventojai privalės susitaikyti su gatvėmis motociklais skuodžiančiais ir iki dantų ginkluotais kaukėtais policininkais. Europą krečiant vienam teroristų išpuoliui po kito, šalyje sustiprintos kovos su terorizmu pareigūnų pajėgos. Gatvėse patruliuos 1500 ginkluotų pareigūnų daugiau nei iki šiol.
(2) 2016-08-04 73
Įspūdingiau už vieno žmogaus šuolį iš lėktuvo (su parašiutu ar be jo – with or without chute...) – daugybės žmonių šuolis iš lėktuvo (su parašiutais). Danguje pakimba šimtai, o gal ir tūkstančiai parašiutų. Kaip tik tokią pribloškiamą masinę desanto šturmo pratybų operaciją surengė JAV karinių oro pajėgų 82-oji ir 101-oji – parašiutininkų – divizijos. Ne mažiau įspūdingai atrodo ir tų parašiutininkų pajėgos, drausmingai susispraudusios milžiniškų transportinių orlaivių korpusuose. Malonių įspūdžių!
(3) 2016-07-14 18
Yra žmonių, kurie turi iš tikrųjų nekasdieniškų pomėgių. Štai internete Steve1989 prisistatantis vyrukas domisi kareiviškais racionais. Šį kartą į jo akiratį papuolė YPAČ RETAS rusų specialiųjų pajėgų SpecNaz dalinio karių racionas, kurį vyrai valgo vykdydami užduotis kalnuose. Kokių tik gėrybių jame nėra...
(0) 2016-07-12 4
<i>Dalase (Teksaso valstija) nukautas buvęs kariškis Micah Johnsonas, surengęs policininkų medžioklę. Jis nušovė penkis žmones ir sužeidė dar dešimtį, paskui pasislėpė garaže ir kai at
(4) 2016-03-21 35
Vokietijos fotografas Simonas Menneris prieš kelerius metus nustebino pasaulį sukūręs projektą „Kamufliažas“. Įspūdingose nuotraukose jis įamžino Alpių kalnų grožį ir Vokietijos kariuomenės Bundesvero snaiperius. Menininkas nusprendė tęsti projektą, o naujais savo modeliais pasirinko Lietuvos kariuomenės šaulius.
(0) 2016-03-18 14
Pateikiame fotografijas-atsakymus. Jose užsimaskavę Baltijos šalių snaiperiai apibrėžti raudonu apskritimu.
(0) 2016-03-08 10
Per Pirmąjį pasaulinį karą snaiperis šovė ne į Adolfą Hitlerį, o į jo draugą. „Jei būtų šovęs 15 centimetrų į dešinę, būtų nukovęs patį A. Hitlerį ir galbūt nebūtų buvę Antrojo pasaulinio karo“, – apie karinių operacijų baigtį galinčią lemti specialybę LRT TELEVIZIJOS laidoje „Karinės paslaptys“ pasakoja Lietuvos kariuomenės snaiperis.
(0) 2016-03-07 14
<i>Niekas tokių lėktuvų nėra matęs, gal tik kompiuterinę animaciją. Dabar vieni iš geriausių aeronautikos inžinierių rengiasi tokį pagaminti iš tiesų.</i>
(5) 2016-01-13 37
Joaquino Guzmano paėmimą gimtajame jo mieste Meksikoje pareigūnai filmavo ant šalmų pritvirtintomis kameromis. Operacija vyko penktadienį. Namą šturmavę pareigūnai pirmiausia susidūrė su keliolika narkotikų baroną saugojusių vyrų, ginkluotų automatiniais ginklais ir net granatsvaidžiais.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos