Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Pastatai laikinam apgyvendinimui
 
 

Pastatai laikinam apgyvendinimui

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-11-02 30
Kinijoje, 35 km nuo Šanchajaus centro, baigiamas statyti ypatingas „Songjiang InterContinental“ viešbutis. Šis statinys išskirtinis tuo, kad didžioji ji dalis – po žeme, mat viešbutį stato didžiulėje buvusios kasyklos paliktoje duobėje.
(0) 2016-11-22 22
Vokietijoje ypač populiarėja architekto Andreas Hofmano suprojektuoti namai ant vandens – šiuolaikinio dizaino statiniai puikiai įsikomponuoja į aplinką gražiose vietose ežere ar upėje.
(0) 2014-09-19 31
Italijos Alpių viršūnėje (2 530 metrų aukštyje) esantis viešbutis neabejotinai nuskintų laurus geriausio vaizdo pro langą konkurse ir turistų džiaugsmui už jį nereikia mokėti nė vieno euro! Tačiau, ar tikrai išdrįstumėte ryžtis iki jo nusigauti?
(8) 2011-05-19 0
Ištikus žemės drebėjimui ar cunamiui, sugriauto gyvenamojo būsto problema paprastai laikinai sprendžiama statant menko patvarumo palapinių miestelius. Tačiau kur kas efektyvesnė priemonė tokiose situacijose gali būti statiniai iš betoninio audeklo. Iš tokio „surinkta“ pastogė vos per 24 val. virsta tvirta, net keletą metų tarnauti galinčia konstrukcija – tereikia sienas iš betonu prisotinto audeklo suvilgyti vandeniu.
(6) 2011-03-15 1
Šis statinys atrodo tarsi keistas plūduriuojantis metropolis iš mokslinės fantastikos filmo, tačiau jis padės žmonėms išgyventi ekstremalius oro pokyčius.
(11) 2009-01-19 0
Šveicarų kompanija "The Wall AG" siūlo naują ekonominės pagalbos sprendimą trečiojo pasaulio šalims - popierinius namus. Žinoma, tai nėra tiesiog lankstinukai iš popieriaus. "Universal World House" yra maždaug 36 kvadratinių metrų namas su vandentiekio ir apdailos įranga, gamintojo teigimu galintis sutalpinti iki 8 gyventojų.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos