Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Kaulinės žuvys
 
 

Kaulinės žuvys

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2014-11-26 72
Monterėjaus įlankos tyrimo instituto mokslininkai skelbia pirmą kartą istorijoje natūralioje gyvenamoje aplinkoje nufilmavę ypatingai retą žuvį – juodąjį jūrų velnią. Ši tarsi iš košmarų išnirusi žuvis gyvena giliuose vandenyse, yra itin atsargi, tad ją pamatyti jos gyvenamoje vietoje yra labai sudėtinga.
(0) 2014-09-05 8
Turbūt visi sutiks, kad spjaudytis labai negražu... Tačiau tai negalioja šiai žuvelei! Pietryčių Azijos upių gyventoja „nuspjauna“ savo auką vienu vandens čiurkštelėjimu.
(1) 2014-08-21 25
Kad ir koks didelis būtum, visada atsiras didesnių – šios taisyklės nežinojo vienas Meksikos įlankoje ramiai sau plaukiojęs ryklys. Jį, vienu kąsniu prarijo gigantiška žuvis.
(3) 2014-08-14 9
Praėjusią savaitę vienas Švedijos pilietis paskelbė, kad mirė jo ungurys Ale (jis įamžintas ir šioje fotografijoje), kuris šulinyje sugebėjo sulaukti 155 metų. Prieštaringais samprotavimais apie šį atvejį pasidalijo keletas ungurių gyvenseną puikiai išmanančių ichtiologijos ekspertų.
(0) 2014-07-14 23
Žydruose San Diego (JAV) pakrantės vandenyse nufilmuota didžiulė juoda plaukiojanti dėmė suglumino vietos gyventojus, nes tokių čia paprastai nebūna. Pakrante vaikštinėjantys žmonės iš pradžių pamanė, kad tai – naftos dėmė. Tačiau naftos dėmės nedreba, nepulsuoja, nesitransformuoja. Ir jiems nepasivaideno. Tai – natūralus jūrų pasaulio reiškinys. Tiesa, šiose platumose - labai retas. Nenuostabu, kad jis masina ne tik gyventojus, bet ir naujienų tarnybų sraigtasparnius.
(2) 2014-06-27 52
Akmenžuvė. Nežinia, ar tai taksonomiškai tikslus synanceia genties (angl. – stone fish) pavadinimas. Tačiau tikrai žinoma, kad ši žuvis yra viena pavojingiausių žuvų, nes ji – nuodingiausia jūrų žuvis pasaulyje. Pakaktų tik užlipti ant jos basa koja – ir su gyvybę tektų atsisveikinti. Kaip savo aukas medžioja ši gyva žudymo mašina?
(18) 2014-06-23 42
Prieš pusantrų metų pristatėme Edinburgo universiteto (Jungtinė Karalystė) mokslininkų tyrimą, tikinusį, jog žuvys skausmo nejaučia. Panašu, kad škotai nebuvo visiškai teisūs.
(0) 2014-05-23 25
Filadelfijos Drekselio universiteto mokslininkai apstulbę – nedidelis šamas neatitinka nei vieno aprašo ir netinka jokiai žinomų žuvų kategorijai.
(1) 2014-05-08 0
Valanda – tiek laiko prireikė, kol mažeikiškis Laimonas iš ežero ištraukė milžinišką lydeką. Vyriškis pasakojo, kad toks laimikis – jo asmeninis rekordas.
(2) 2014-04-08 4
Silkių karaliai – ilgiausios pasaulyje kaulinės žuvys – nepaprastai retai stebimos milžiniškos giliavandenės okeanų žuvys. Gyvą silkių karalių mačiusius žmones būtų galima suskaičiuoti ant rankų pirštų. O nufilmuotas iki šiol jis buvo tik sykį ar du. Tačiau keletui poilsiautojų Meksikos pakrantėje pasisekė labiau nei atkakliausiems ichtiologams: silkių karalius lyg niekur nieko išplaukė į krantą ir neskubėdamas slėptis nardė pakrantės bangelėse.
(0) 2014-01-15 3
Niekam nenuostabu kai toks paukštis, kaip juodakaklis naras ar baltasis gandras, Lietuvos vandenyse susižvejoja sau žuvį. Pasaulyje taip pat randama ir žuvų rūšių, kurios užpuola paukščius stacionarioje padėtyje. Tačiau Afrikoje, visų nuostabai, buvo nufilmuota žuvis, kuri nutveria kregždutę tiesiog ore.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos