Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Nauji orlaivių projektai
 
 

Nauji orlaivių projektai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2014-08-27 23
Itin slaptas eksperimentinis hipergarsinis ginklas, galintis tiksliai pataikyti į bet kurį taikinį visame pasaulyje, susprogo po kelių sekundžių nuo jo paleidimo.
(2) 2014-07-07 27
Britai kuria ne tik naujos kartos, bet apskritai naujo tipo naikintuvus – tokius, kurie oro mūšiuose turės galimybę transformuotis iš vieno į tris naikintuvus. Be kita ko, kuriami ir trimačiai spausdintuvai, kuriais bus galima lieti bepiločius tiesiog vykdant misiją, bei kitos pažangūs technologiniai karinės aviacijos sprendimai.
(7) 2014-04-18 0
Pirmą kartą apie šį be garso ore manevruojantį mįslingą trikampio formos objektą buvo pranešta prieš mėnesį – kovo 10 d. virš Amarilo (Teksasas, JAV). Šįkart skelbiami identiško skraidančio trikampio kadrai, nufotografuoti virš Arizonos. Tačiau ekspertus labiausiai glumina tai, kad objektas savo formomis nepanašus į jokį kitą žinomą slaptą, radarams nematomą lėktuvą – nei į B-2, nei į Stealth F-117, nei į X-47B. Be to, ekspertai mano, kad objektą pilotavo žmogus. Spėliojama, kad tai – naujos kartos JAV bombonešio LRSB (Long Range Strike Bomber) superslaptas prototipas, apie kurį JAV oro pajėgos dar niekur nėra skelbusios.
(2) 2013-02-27 0
DARPA pranešė apie savo ketinimus sukurti patį geriausią pasaulyje lėktuvą. Šis sraigtinis lėktuvas turės hibridinių savybių: kils ir leisis kaip sraigtasparnis (VTOL), o skris taip pat greitai kaip ir įprastinis lėktuvas.
(11) 2013-02-05 0
Amerikiečių bendrovė „Aeros“ skelbia sėkmingai atlikusi pirmuosius unikalaus hibridinio lėktuvo-dirižablio „Aeroscraft“ bandymus. Šis skraidantis aparatas kuriamas JAV kariuomenei, jo gamybą finansuoja JAV gynybos departamentas.
(10) 2012-08-17 0
JAV rytinės pakrantės gyventojai galėjo stebėti pirmąjį milžiniško karinio dirižablio LEMV (Endurance Multi-Intelligence Vehicle) skrydį.
(6) 2012-08-16 0
Nesėkme baigėsi naujausias NASA, DARPA ir kitų JAV agentūrų bendromis pajėgomis kuriamo hipergarsinio orlaivio „X-51A Waverider“ bandymas. Bandomojo skrydžio virš Ramiojo vandenyno metu, mėginant pasiekti 6 kartus už garsą didesnį greitį, sugedo eksperimentinio aparato valdymo sistema.
(17) 2012-08-14 0
Visai realu, jog varginantys skrydžiai į tolimuosius pasaulio kampelius netrukus virs istorija, o skrydis iš Niujorko į Londoną ar atvirkščiai truks tik vieną valandą – nes keliaujama bus už garsą penkiskart didesniu greičiu. Tokias neatsakingus svaičiojimus primenančias perspektyvas atveria viršgarsinis orlaivis „X-51A WaveRider“ su novatorišku „scramjet“ tipo varikliu, kuris leidžia ore per keletą sekundžių pasiekti 7 236 km/val. greitį.
(2) 2012-05-07 0
JAV vykusių karinių pratybų metu zenitinis raketinis kompleksas „Patriot PAC-3“, padedamas karinio dirižablio JLENS, sėkmingai aptiko ir numušė „priešo“ sparnuotąją raketą.
(16) 2011-11-18 0
JAV karinės pajėgos ketvirtadienį sėkmingai išmėgino naują hipergarsinio ginklo egzempliorių – 5-kart garso greitį viršijantį „Advanced Hypersonic Weapon“ (AHW, liet. – „Progresyvus hipergarsinis ginklas“). Pentagonas praneša, jog bandymų metu skraidantis aparatas 3,7 tūkst. km nuotolį nuo Havajų salos Kauai iki Maršalų saloms priklausančio Kvadžaleino atolo (angl. – „Kwajalein Atoll”) nuskriejo greičiau nei per pusvalandį, informuoja „The Washington ...
(0) 2011-10-28 0
JAV gynybos departamentas patvirtino būsimojo šarvuoto visureigio, lengvojo lėktuvo ir sraigtasparnio hibrido projektus. Tokia transporto priemonė turi būti sukurta iki 2015 metų.
(0) 2011-08-10 0
Pentagonas finansuoja naujo tipo krovininio orlaivio „Aeroscraft“, įprastinio lėktuvo ir dirižablio hibrido, kūrimo programą.
(6) 2011-08-03 0
Bendrovė „Boeing“ Pentagono užsakymu pradėjo unikalaus transportinio lėktuvo, galinčio kilti ir leistis vertikaliai, kūrimo darbus. Šis projektas įdomus ir tuo, kad jame naudojama modernizuota Trečiojo reicho laikais sukurta impulsinių reaktyvinių variklių technologija.
(6) 2011-05-19 0
JAV karinės oro pajėgos 2012 m. vasario mėnesį gaus naujos kartos elektroninės oro žvalgybos platformą – pilotuojamą dirižablį „Blue Devil 2".
(3) 2011-04-08 0
Vienvietis viršgarsinis kovinis naikintuvas „F-35 Lightning“ į pasaulį beldžiasi gana komplikuotai – lėktuvo kūrimo biudžetas viršytas jau seniai, o būsimojo dangaus grobuonies energijos ir programinėse sistemose visa dar gausu techninių gedimų. Tiesa, kai kurios naikintuvo „detalės“ veikia išties nepriekaištingai. Tuo galima įsitikinti žvilgtelėjus į įspūdingus katapultos sistemos bandymų „raketinėse rogėse“ epizodus.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos