Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Darbas ir kita veikla
 
 

Darbas ir kita veikla

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2010-11-05 0
Sezoniniai darbai, kuriuos dažnai dirba imigrantai, jau į pabaigą. O imigracija vis labiau globalizacijos raizgomame pasaulyje vadinama viena didesnių grėsmių ekonomikoms. Tačiau JAV ekonomikos profesorių atliktas tyrimas parodė, kad šis procesas turi daugiau teigiamų pusių nei neigiamų.
(57) 2010-11-04 11
"Google" ne tik yra "pats geidžiamiausias" darbdavys pasaulyje. Ši kompanija taip pat yra pagarsėjusi gan neįprastais ir dažnai ganėtinai sudėtingais darbuotojų atrankos metodais. Pavyzdžiui, ką atsakytumėte į klausimą "kiek golfo kamuoliukų telpa į mokyklinį autobusą"? Beje, tai - ne juokas, kadangi atsakymas gali lemti, ar būsite įdarbinti, ar ne.
(0) 2010-10-25 2
Mokslininkai teigia, kad norint būti geru lyderiu, reikia parodyti ir neigiamą savo pusę, praneša „The Telegraph“. Teigiamos lyderio savybės yra komunikabilumas, atkaklumas, ramybė ir ryžtingumas, tačiau jas reikėtų „atskiesti“ neigiamomis. Tad geriausi vadovai taip pat turi būti šiek tiek smulkmeniški, arogantiški bei nelankstūs.
(37) 2010-10-14 0
Tyrimai rodo, kad moterys daug kur perspjauna vyrus ir gyvena už juos geriau.
Teigiama, kad moterys yra geriau išsilavinusios, turi mažiau tikimybės prarasti darbą per krizę ir linkusios labiau rūpintis savo sveikata reguliuodamos mitybą ir lankydamosios pas gydytojus.
(2) 2010-10-12 0
Londono ekonomikos mokykloje (LSE) buvo pakeisti įprastiniai įsitikinimai po to, kai mokyklos mokslininkai ištyrė 22 000 žmonių nuotaikų kaitą, praneša „Daily Telegraph“.
(1) 2010-09-30 0
Bendrovė „Google“ užėmė pirmąją vietą 2010 metų geidžiamiausių darbdavių reitinge. Jį sudarė bendrovė „Universum“, rašo „Bloomberg“.
(1) 2010-09-29 0
Amerikoje dažnai keliamas klausimas: ar imigrantai atima darbus iš JAV piliečių? Ūkius turinčiose šalies valstijose atsakymas į šį klausimą – ne.
(1) 2010-08-03 0
Beveik trečdalis Lietuvos gyventojų darbų nepamiršta ir atostogaudami – 28,8 proc. skambins darbo klausimais, ilsėdamiesi pajūryje, prie ežero ar keliaudami. Maždaug tiek pat dėmesio darbo reikalams atostogų metu skiria ir suomiai su norvegais, mažiausiai iš visų – danai. Tai atskleidė „Omnitel“ vasaros tendencijų tyrimas.
(5) 2010-07-13 0
Lietuvos darbo biržos duomenų bazėje liepos 2–9 dienomis įregistruota 8,3 tūkst. bedarbių – vidutiniškai per dieną 2065 (praeitą savaitę – 1513). Darbo birža teigia, kad daugiau nei pusė iš jų - jaunesni negu 25 m. amžiaus.
(3) 2010-06-03 1
Lyderystės pamokos, išmoktos tarnaujant sovietų armijoje, ir siekis sukurti tokią įmonę, kurios rezultatai turėtų įtakos visos šalies ūkio rodikliams. Taip apie save ir savo siekius pasakoja Lietuvoje įsikūrusios biotechnologijų įmonės "Fermentas" generalinis direktorius Algimantas Markauskas.
(1) 2010-06-03 0
Neseniai šalies žiniasklaidoje nuskambėjo įvykis, kai vienos įmonės administratorę teismas pripažino pagrįstai atleista iš darbo už tai, kad pastaroji atskleidė komercinę paslaptį ir asmeniniais tikslais naudojo informaciją iš Registrų centro duomenų bazės. Darbdavys apie minėtus pažeidimus sužinojo, patikrinęs darbuotojos kompiuterį bei asmeninius jos pokalbius programoje „Skype“.
(11) 2010-06-02 0
„Apple” vadovas Steve’as Jobsas gina Taivano elektronikos bendrovę „Foxconn”, kurioje gaminami kai kurie „Apple” gaminiai.
(0) 2010-05-31 0
Darbo ieškantys Lietuvos gyventojai nuo šiol kartu su gyvenimo aprašymu bei motyvaciniu laišku darbdaviams galės pateikti ir jų patikimumą atskleidžiančią informaciją – asmeninį kredito reitingą. Tokią galimybę suteikia kreditų biuro „Creditinfo“ ir internetinės personalo atrankos kompanijos „CV-Online“ bendras projektas.
(13) 2010-05-28 0
Šiemet nusižudžiusių Kinijos kompanijos „Foxconn“ darbuotojų skaičius jau pasiekė 11 žmonių. Ši milžiniška elektronikos gamybos įmonė kompanijos „Apple“ užsakymu gamina detales telefonams „iPhone“ ir planšetiniams kompiuteriams „iPad“.
(0) 2010-04-11 0
Įvairios kompanijos jau ištisus dešimtmečius naudojasi savo funkcijų perdavimu konkrečios specializacijos rangovams. Toks procesas sumažina kaštus ir dažnai leidžia užtikrinti aukštesnę paslaugų kokybę. Tačiau šiuo metu pasaulyje atsirado universitetų, įsitikinusių, jog toks pats principas gali būti taikomas vertinant švietimo įstaigose besimokančių studentų darbus.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos