Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Darbas ir kita veikla
 
 

Darbas ir kita veikla

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(52) 2011-11-23 3
„Google“ garsėja kaip nuostabi darbovietė, kurioje nori dirbti daugelis jaunų specialistų, tačiau pokalbio dėl darbo metu ji kelia siaubą dalyviams, rašo „Business insider“. Ką atsakytumėte, kai pokalbio dėl darbo metu jūsų paklaustų „Kiek golfo kamuoliukų galima sutalpinti į mokyklinį autobusą?“ arba „Kodėl visos žmogaus kūne esančios skylės yra apvalios?“
(8) 2011-10-12 2
Nuo pramonės perversmo laikų technologijos nuolat įneša pokyčių darbo rinkoje – mažėja mechaninio rankų darbo, daugėja vietų aptarnavimo srityje. Nuo XX a. pradžios darbo neteko milijonai gamyklų darbuotojų vien todėl, kad jų darbą pakeitė mašinos, robotai ir kompiuteriai. Žinoma, pasaulio pabaiga tai negrėsė, mat atsirado naujų specialybių poreikis. Panašios tendencijos stebimos ir dabar.
(5) 2011-09-27 0
Tyrimai atskleidė, kad biržos verteivos labiau nutrūktgalviški ir destruktyvūs negu psichopatai, rašo spiegel.de. Kodėl biržos brokeriai finansų rinkose vėjais paleidžia milijardus? Remiantis naujausiais Šveicarijos universiteto tyrimais, biržos verteivos elgiasi labiau neapgalvotai, rizikuoja ir kur kas labiau pasiduoda manipuliacijoms nei psichopatai.
(17) 2011-09-17 5
Jei jums pasiūlė darbą, iš pradžių pasidžiaukite sėkme, rašo „Time“ apžvalgininkas Brad’as Tuttle’as, nes su darbais dabar sunku. O kai prasidės derybos dėl atlyginimo, pasakykite didžiulę sumą, rekomenduoja straipsnio autorius.
(5) 2011-09-07 0


Daugiau nei pusė Lietuvos gyventojų savo sveikatos būklę vertina kaip labai gerą arba gerą ir vos 1 proc. ją vertina labai blogai. Vis dėlto kas devintas suaugęs gyventojas skundžiasi nuolatiniu nuovargiu, išsekimu, bloga nuotaika ar nerimu. Tai paaiškėjo tyrimų bendrovei RAIT atlikus šalies gyventojų apklausą.
(5) 2011-09-05 0
Las Vegasą kamuoja siaubingos pagirios. Na, jis neatsibudo viešbučio kambaryje su tigru už gretimų durų ir kūdikiu spintoje kaip panašaus pavadinimo filme. Galvosopis ekonominis. Gerais laikais Vegasas klestėjo labiau nei bet kuris kitas Amerikos miestas. Tačiau ir prasidėjusi krizė smogė skaudžiau.
(11) 2011-08-29 1
Viena Japonijos bendrovė, siekdama sumažinti energijos suvartojimą, nurodė 2700 darbuotojų plaukus apsikirpti vienodai. Jiems liepta pasidaryti „energiją taupančią“ šukuoseną, rašo telegraph.co.uk.
(40) 2011-08-23 0
Ekonomistai nustatė: žmonės dažnai renkasi geriau apmokamus darbus, netgi jeigu žino, kad tie darbai jiems laimės nesuteiks, skelbia telegraph.co.uk. Žmonės sąmoningai renkasi sunkesnį kelią, nes yra įsitikinę, jog tokiu būdu galutinis rezultatas bus geresnis – nors jis ir nebus susijęs su asmenine laime.
(4) 2011-08-09 1
Mokslininkai nustatė, kad darbas vadinamajame „atviro tipo biure“ kenkia psichinei sveikatai, skelbia „The Telegraph“.
(21) 2011-07-29 0
Tyrimų bendrovės „Eurofound“ atliktas tyrimas parodė, kad Europos valstybėse visu etatu dirbančių žmonių reali darbo savaitė yra ilgesnė nei 2010 Europos Sąjungos (ES) valstybių narių sutartas vidurkis, rašoma „Eurofound“ internetinėje svetainėje.
(0) 2011-07-29 0
Beveik kiekvienas karjerą padaręs žmogus žino, kad atsiranda didelė išsekimo rizika. Tyrimai rodo, kad ši problema šiais laikais tampa vis dažnesnė. Tačiau daugelis galbūt nežino, kad yra trys skirtingos išsekimo rūšys. Laimei, mokslininkai jau yra atradę jų rizikos faktorius. Jei žinai, kokios priežastys gali sukelti išsekimą, žymiai lengviau yra jo išvengti arba atstatyti organizmą, susidūrus su šia bėda. Pirmiausia trumpai apie išsekimo tipus.
(6) 2011-07-20 0
Jie atiduoda visas jėgas darbui ir šeimai, kol stresas tampa nepakenčiamas, rašo „The Daily Mail“. Mokslininkų nuomone, jei jūsų darbo diena trunka ilgiau nei 8 val., o dirbate penkias darbo dienas, jums gresia šešiskart didesnė rizika perdegti darbe nuo psichinio ir fizinio išsekimo bei streso, praneša „The Daily Mail“.
(8) 2011-07-04 0
Ne paslaptis, kad šiandien vertinami darbuotojai, kurie šimtu procentų atsidavę, neskaičiuoja savo darbo valandų ir pasiruošę save išsunkti iki paskutinio prakaito lašo. Riba tarp darbo ir gyvenimo vis labiau tirpsta, kadangi darbas vis dažniau ir tapatinamas su gyvenimu. Anot specialistų, ši tendencija kelia naujas grėsmes: pervargęs žmogus ne tik nebegali dirbti efektyviai, pateisinti darbdavio lūkesčių, bet ir netenka asmeninio gyvenimo. Tačiau ar yra išeitis?
(2) 2011-06-29 0
Lietuvių kilmės Kolumbijos politikas, kelis kartus buvęs kandidatas į prezidentus, profesorius Antanas Mockus teigia, kad lietuviai panašūs į japonus, kurie griežtai save baudžia net už nedideles nesėkmes.
(0) 2011-06-22 0
Psichologinę ir fiziologinę įtampą kartas nuo karto patiria devyni iš dešimties šalies gyventojų, o kas penktas suaugęs Lietuvos žmogus tikina, kad streso būsenoje atsiduria dažnai. Stresas dažniausiai patiriamas darbe ir mokymosi įstaigose, tačiau žmones neretai suerzina ir per žinias išgirstos politinės Lietuvos naujienos, apsilankymai pas gydytojus, automobilio vairavimas mieste.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos