Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Darbas ir kita veikla
 
 

Darbas ir kita veikla

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2012-12-11 2
Švedų mokslininkai iš Čalmerio technologijos universiteto (Chalmers University of Technology) nustatė, kad gerai suprojektuoti medicininės paskirties pastatai mažina hospitalizuotų psichikos pacientų agresijos lygį. Nustatyta, kad naujajame Ostra‘os ligoninės psichiatrijos korpuse priverstinių injekcijų ir tramdomųjų diržų panaudojimo atvejų skaičius šiuo metu gerokai mažesnis nei būdavo anksčiau.
(2) 2012-12-11 14
Nuo 2007 metų „Google“ nesitraukia iš „Fortune“ pačių geidžiamiausių darbdavių penketuko, o kelis metus netgi užėmė šiame sąraše pirmą poziciją. Bet tapti „Google“ darbuotoju toli gražu nėra lengva – naujų darbuotojų atranka yra itin negailestinga, o pokalbiui, tarsi sunkiausiam egzaminui, ruošiamasi kelis mėnesius, rašo delfi.lv.
(0) 2012-12-06 15
Neretai politikų gyvenimo būdas kaip diena ir naktis skiriasi nuo rinkėjų kasdienybės. Urugvajuje ši padėtis, švelniai tariant, kiek kitokia. Šalies vadovas gyvena paprastoje fermoje ir didžiąją algos dalį skiria labdarai, rašo BBC.
(6) 2012-11-24 27
Vilniuje ką tik praūžė visų aukštųjų technologijų metų laukiamiausias renginys – „Silicon walley comes to Baltics“. Konferencijos metu turėjau retą galimybę susitikti su „Wireless Communications Alliance“ vadove, MIT/Stanford Venture Lab ir Silicio Slėnio siela, Gigi Wang. Pasaulyje tikriausiai nėra kitos moters geriau už ją išmanančios aukštąsias technologijas ir verslo inovacijas.
(1) 2012-11-20 31
Palatose vietoje slaugytojų – robotai, o privačioje klinikoje niekas nesugalvoja medikui į kišenę įbrukti pinigų. Daugiau nei 10 metų svetur praleidęs gydytojas sotesnį gyvenimą svetur iškeitė į iššūkių kupiną kasdienybę uostamiestyje.
(0) 2012-11-06 0
D. Britanijos mokslininkų tyrimas, kurio rezultatus publikavo dienraštis "The Telegraph", parodė, kad išmaniojo telefono arba planšetinio kompiuterio naudojimas darbo dieną vidutiniškai pailgina maždaug 2 valandoms.
(17) 2012-10-15 0
Kaip per 20 metų keitėsi verslo taisyklės Lietuvoje ir kokių galimybių atsirado? Apie tai renginyje „Versli Lietuva“ kalbėjo „NDX energijos“ valdybos pirmininkas Ignas Staškevičius, kuris tikina, kad patarimus ir pamokymus galima dalinti tik remiantis savo patirtimi.
(0) 2012-10-12 0
Nedidelis kiekis žmonių pasirenka profesiją pagal savo hobius ar pomėgius. Be reikalo. Net jei iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad jums iš savo laisvalaikio nepavyks sukurti karjeros, galite klysti, rašo „The Forbes“.
(0) 2012-10-08 0
Viena valanda per dieną sau – to, pasak TEDxVilnius“ konferencijoje kalbėjusio verslo specialisto ir sapnų tyrėjo Alekso Blumentalio pakanka tam, kad žmonės išmoktų bendrauti ir dirbti kartu, o kompanijos nustotų bankrutuoti. Jo teigimu, tik save pažinus galima tobulėti ir keisti ne tik save, bet ir visą žmoniją, kuri į priekį juda tik naujovių dėka.
(11) 2012-10-02 0
Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad reklamos agentūros vadovas, kokį seriale „Mad Men“ vaidina Jonas Hammas, ar įtakingas brokerių agentūros veikėjas, kurį filme „Volstritas“ vaidina aktorius Michaelas Douglasas, turėtų būti kiekvieno svajonių profesija. Vis dėlto laikai keičiasi ir praėjusio amžiaus aštuntajame dešimtmetyje patraukliomis buvusios profesijos šiandien nėra tokios žavingos, rašo portalas CNBC.
(0) 2012-09-21 0
JAV Atstovų rūmai ruošiasi priimti įstatymą, kuris atvers duris į Jungtines Valstijas 55 tūkstančiams užsienio šalių piliečių, turinčių JAV universitetuose įgytą išsilavinimą mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos srityse. Šiuo įstatymu bus padaryti pakeitimai vadinamųjų „žaliųjų kortelių“, suteikiančių galimybę užsieniečiams nuolat dirbti ir gyventi JAV, išdavimo tvarkoje, praneša „Sciencemag.org“.
(6) 2012-09-12 0
Išjungiate žadintuvą, pasirąžote lovoje ir palaimingai nusišypsote: „O šiandien į darbą nereikia!“. Tingiai pasidarote kavos puodelį, paršlepsite atgal į lovą, pasiimate nešiojamąjį kompiuterį ir… pradedate dirbti.
(2) 2012-09-11 0
Tam, kad Lietuva pradėtų dar sparčiau keistis, reikėtų apmokėti studentams mokslus užsienyje, o tiems, kurie sugrįžtų atgal į šalį, nereikėtų grąžinti pinigų. Taip mano čia gyvenantis olandas biomolekulinių mokslų specialistas Chrisas Spronkas, turintis konsultacinę įmonę, kuri dirba su branduolinio magnetinio rezonanso (BMR) projektais, ir užsiimantis įvairiais kitais verslo projektais.
(0) 2012-08-08 1
Panašu, kad kompanijos „General Electric“ (GE) viceprezidentas Johnas Krenickis per metus gaus per milijoną JAV dolerių. Svarbiausia, kad už tai jam nereikės nieko daryti.
(8) 2012-07-28 0
Paskutinėje Katherine Losse verslo kelionėje, kai ji dar dirbo „Facebook“ 2010-aisiais, ji ir kompanijos vadovas Markas Zuckerbergas ilsėjosi Brazilijoje. Jiems bežiūrint į San Paulo dangų, jis atsisuko į Katherine ir tarė: „Vieną dieną mes parašysime knygą apie „Facebook“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos