Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Darbas ir kita veikla
 
 

Darbas ir kita veikla

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2014-12-29 4
„Final“ – kredito kortelė XXI a.
Kol mobilieji mokėjimai ir skaitmeninės valiutos neatėmė iš mūsų kredito kortelių, verta pasidomėti savo pinigų saugumu. Europoje, kitaip nei JAV, kol kas pasitaiko gerokai mažiau atvejų, kai pirkę ką nors internete ar atsiskaitę kredito kortele vėliau sužinote, kad per pusvalandį įsigijote penkis „iPad“ Afrikoje ir septynis „Rolex“ laikrodžius Maskvoje – tai jums sėdint Vilniuje praneša susirūpinęs banko darbuotojas.
(0) 2014-12-29 49
Iš Tauragės krašto kilęs, Kaune besimokantis ir dirbantis 23 metų Tomas Maskolaitis yra žmogus, kurį drąsiai galima vadinti auksinių rankų meistru. Užtrukęs apie aštuonis mėnesius vaikinas garaže sukonstravo bagį.
(8) 2014-12-26 11
Kompanija Apple ne kartą buvo gavusi kritikos strėlių dėl darbuotojų teisių pažeidimų gamyklose, kurios priklauso jos partneriams ir yra už JAV ribų.
(0) 2014-12-08 1
Dar prieš kelerius metus vienu perspektyviausių lietuviškų startuolių vadintas „PriceOn“ atsidūrė ant bankroto slenksčio. Įkūrėjų ir valdybos požiūriai į esamą situaciją tokie skirtingi, kad baigtis daugiau nei aiški: besistumdydami jie įsmuks į gilią duobę. Tiesa, visai gali būti, kad jos dugne stovi batutas. Kuris nuo jo atsispirs, o kuris tėkšis greta?
(33) 2014-12-06 14
Šešiolikmetis Petras Šlekys programavimu susidomėjo prieš šešis metus, o šiandien jau gali pasigirti daugiau nei 100 įgyvendintų technologinių projektų bei nuosavu verslu, veikiančiu Lietuvoje ir Jungtinėje Karalystėje. Pasak jo, programuoti nėra taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, tereikia nebijoti pabandyti.
(5) 2014-12-05 44
Viena dažasvydžio įmonė ieško naujo drąsaus darbuotojo, kuris sutiktų ant savęs išbandyti „kiekvieną naują kulkų partiją“.
(0) 2014-12-03 15
Aukštas intelekto koeficientas visada buvo laikomas sėkmės garantu, tačiau kitais metais pasirodysiančioje KTU mokslininkių monografijoje atskleidžiama kito, emocinio intelekto, reikšmė jauno žmogaus sėkmingumui.
(0) 2014-12-02 23
Leonardo Da Costa. Šis žmogus yra vienas paskutiniųjų savo profesijos atstovų pasaulyje. Simboliška, tačiau šios profesijos atstovai gyvena ir dirba atokiai nuo žmonių bruzdesio. Kaip tik jai ir skirtas šis nuoširdumu ir paprastumu žavintis trumpųjų filmų kategorijos kūrinys.
(3) 2014-11-27 125
Vienam perspektyviausių pastarojo meto lietuviškų startuolių „PriceOn“ inicijuota bankroto byla. Kompanijos įkūrėjas tai vadina stambaus masto sukčiavimo atveju, kurio iniciatoriai – žinomi Lietuvos verslininkai.
(0) 2014-11-24 6
Ne visi startuoliai atsiranda tam, kad sukurtų paukščių svaidymo į kiaules žaidimuką mobiliesiems telefonams ar socialinį tinklą universiteto draugams. Kai kurių tikslas – iškvėpinti... moterų makštis. Būtent tokio tikslo vedini Austenas Heinzas ir Giladas Gome įsteigė biotechnologijų startuolius „Cambrian Genomics“ bei „Personalized Probiotics“.
(8) 2014-11-17 32
<em>Kiek kartų išsiuntę savo CV taip niekada ir nesulaukėte jokio atsakymo? Bet ar susimąstėte, kodėl? Laiškas pasimetė tarp kitų, netikote kaip kandidatas, o gal… darbdaviui nepatrauklus
(0) 2014-11-13 9
Trisdešimtmetis Šarūnas Legeckas prieš pusmetį padarė tai, kas daugeliui lietuvių atrodytų gryna beprotystė – atsisakęs karjeros Londone metė puikiai apmokamą darbą „Barclays“ ir išėjo į vien viltimis bei gera idėja gyvą startuolį „Kur gyvenu“. Nuo pirmos akimirkos žinojęs, kad jei nesiseks jis liks be nieko, Šarūnas dėl to nė karto nesigailėjo, užtat daug kartų džiaugėsi.
(132) 2014-11-12 68
Trejus metus Lietuvoje veikiančiai programinę įrangą skaitmeninei reklamai kuriančios kompanijos vadovas iš Švedijos išgirdęs negalėjo patikėti, kad Lietuvoje mokami tokie atlyginimai ir situaciją pakomentavo taip: "Darbuotojas turi uždirbti tiek, kad nuolat negalvotų apie atlyginimą. Jei darbuotojas nuolat galvoja, jaudinasi dėl savo atlyginimo, reiškia šis klausimas nėra išspręstas. Vadinasi, žmogui mokama per mažai. Ir tik tada, kai šitas klausimas išsprendžiamas, galima galvoti apie motyvaciją, kuri didina darbuotojo rezultatus."
(0) 2014-11-11 17
Nors svajonių šalimi emigracijai ir toliau išlieka Didžioji Britanija, lietuvius masina ir darbas Šveicarijoje, Prancūzijoje ar Nyderlanduose. Beveik pusė tautiečių jau turi gyvenimo ir darbo užsienyje patirties, o apie 60 proc. susigundytų gavę pasiūlymą padirbėti svetur.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos