Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Canon
 
 

Canon

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2018-05-08 -2
Tai tikras fotoaparatų čempionas, geriausias iš geriausių. Jis yra neprilygstamas, fotografiją pakelia į neregėtas aukštumas – tai „Canon EOS 5D Mark IV“.
(17) 2018-05-01 4
Galbūt fotoaparatai šiais išmaniųjų telefonų laikais jau tampa nebe tokia svarbūs. Juk dabar kone kiekvienas telefonas turi ne po vieną ar dvi kameras, o net po keturias. Bet ką tai reiškia, jei visos jos fotografuoja, kaip paprastos visiems gerai žinomos „muilinės“. Ar neryškios ir išplaukusios nuotraukos yra būtent tai, ko jūs norite?
(7) 2016-02-04 24
„Canon“ pristatė savo geriausią profesionalų veidrodinį fotoaparatą EOS-1D X Mark II. Fotoaparatas patobulintas visais aspektais, įskaitant spartų fotografavimą, naują fokusavimo technologiją „Al Servo AF III+“ ir sistemą, kuri leidžia filmuoti 4K raiška iki 60p kadrų dažniu. Dėl didelio ISO diapazono šiuo fotoaparatu galima fotografuoti praktiškai visiškoje tamsoje.
(0) 2015-09-02 33
„Canon Europe“ ir „Getty Images“ skelbia legendinių nuotraukų galeriją, kurią užfiksavo vieni iš geriausių pasaulio fotografų. Nuotraukos vaizduoja labiausiai praėjusį dešimtmetį charakterizuojančias akimirkas, parodo fotografijos galią ir vaidmenį keičiant pasaulį.
(7) 2015-02-10 -6
Stebime neįtikėtiną reiškinį – nors telefonų kameros vis gerėja, žmonės vėl pradėjo pirkti fotoaparatus. Tai pajutę gamintojai siūlo vis daugiau kokybiškų aparatų tiems, kurie, paragavę fotografijos telefonu, pajuto apetitą padaryti ką nors geriau. Todėl tikime, kad ir jums įdomu, kaip naujasis „Olympus“ sugeba su 16 mln. tšk. jutikliu padaryti 40 mln. tšk. raiškos nuotraukas ir kokį begemoto dydžio jutiklį į savo naują 3500 eurų kainuojantį fotoaparatą įdėjo „Canon“.
(0) 2015-01-08 -2
„Canon“ pristatė „Connect Station CS100“ – įrenginį, leisiantį greitai ir lengvai įrašyti, peržiūrėti ir dalintis nuotraukomis bei filmuota medžiaga iš vienos vietos.
(0) 2015-01-07 8
„Canon“ pristatė septynis naujus „PowerShot“ ir IXUS serijos modelius. Komplektą sudaro trys didelės priartinimo gebos „PowerShot“ fotoaparatai, trys kompaktiški IXUS fotoaparatai bei kūrybiškiems sprendimams pritaikomas PowerShot N2.
(0) 2014-04-12 0
Visiems gerai žinoma, kas tai yra virtuali realybė, tačiau ir ji pradeda demonstruoti silpnąsias vietas, kai reikia virtualų objektą paliesti. Tiesa, kūrėjai jau ne vienerius metus dirba, kad virtualioje aplinkoje atsirastų ir realaus lytėjimo jausmas.
(0) 2014-01-08 0
Bendrovė „Canon“ pristatė „PowerShot N100“ – pirmąjį „Canon“ kompaktinį fotoaparatą, turintį į priekį ir atgal nukreiptus objektyvus, leidžiančius fiksuoti ne tik priešais esančius vaizdus, bet ir suteikia galimybę pačiam fotografuojančiam nelikti už kadro.
(10) 2013-09-16 2
„Canon“ praneša, kad EOS-1D C, skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas, sukurtas taip, kad juo būtų galima filmuoti, buvo išbandytas pagal Europos transliuotojų sąjungos (angl. European Broadcasting Union (EBU)) standartus, taikomus fiksuojant HD raiškos turinį. Pagal nepriklausomą EBU testavimo metodologiją nustatyta, kad EOS-1D C yra pirmasis pasaulyje skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas, išgaunantis pakankamai aukštą vaizdo kokybę, kad jį būtų galima naudoti kaip filmavimo priemonę.
(0) 2012-09-19 0
Bendrovė „Canon“ pristatė EOS serijos skaitmeninį veidrodinį fotoaparatą EOS 6D. Teigiama, jog tai lengviausias pasaulyje DSLR fotoaparatas su pilno kadro CMOS jutikliu.
(0) 2012-08-23 0
Japonų kompanija "Canon" paskelbė apie dar vienos istorinės ribos įveikimą: išleista jau 80 mln. vienetų EF tipo objektyvų. Šis įvykis minimas praėjus vos 9 mėnesiams po to, kai buvo paminėtas 70-milijonio objektyvo pasirodymas 2011 m. spalio mėnesį.
(0) 2012-06-19 0
Kompanija Canon ir jos būsimi fotoaparatai vėl atsidūrė žiniasklaidos dėmesio centre – pirmoji gandų banga teigia, jog ruošiami iš karto keli nauji produktai, kurie publikai dar nežinomi.
(0) 2012-05-14 0
Pagrindinė Japonijoje skaitmeninių fotoaparatų gamintoja „Canon“ nusprendė tapti pirmąja pasaulyje kompanija, kuri visiškai atsisakys žmonių darbo surenkant fotoaparatus ir patikės jį vien robotams. Toks procesas gali būti užbaigtas „per kelerius artimiausius metus“, pirmadienį pranešė oficialus korporacijos atstovas.
(0) 2012-04-05 0
Canon EOS fotoaparatų seriją papildė veidrodinis fotoaparatas EOS 60Da. Tai didelės raiškos skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas, skirtas tiek profesionaliems astrofotografams, tiek ir mėgstantiems laisvalaikiu fiksuoti dangaus objektus, rašoma gamintojo pranešime spaudai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos