Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Saulės sistemos ribas tiriantys zondai
 
 

Saulės sistemos ribas tiriantys zondai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(8) 2014-12-29 57
„Jeigu nežemiškos civilizacijos egzistuoja, kodėl mes jos dar neradome?“ – 1950 metais Nobelio laureatas fizikas Enrikas Fermis (Enrico Fermi) suformulavo savo garsųjį paradoksą. Nežemiško intelekto paieškos projektai (SETI) vyksta jau daugiau nei pusę amžiaus ir nors apčiuopiamų rezultatų jie dar nepasiekė, keletą kartų buvo atsidūrę išties arti. Štai keletas žinomiausių pavyzdžių:
(0) 2014-09-11 35
<em>Voyager 2 pateiks unikalų Saulės sistemos pakraščio vaizdą</em>
(1) 2014-07-11 79
Po 37 metus trukusios kelionės erdvėlaivis „Voyager 1“ užfiksavo signalus iš Saulės, kurie patvirtina, kad jis pateko į iki šiol netyrinėtą regioną Saulės sistemos pakraštyje – tarpžvaigždinę erdvę. Iki šiol to nėra pavykę padaryti jokiam erdvėlaiviui.
(0) 2014-01-23 0
Beveik 5 min. trukmės duetas – tokį rezultatą gavo fizikas ir muzikas Domenikas Vičinanza (Domenico Vicinanza), 37 metus zondų "Voyager 1" ir "Voyager 2" siųstą informaciją pavertęs į muzikos garsus. Šios "pramogos" mokslininkas ėmėsi ne šiaip sau: muzikinė duomenų forma gali būti naudinga duomenų masyve ieškant tendencijų ir koreliacijų, kurias pastebėti analizuojant vien skaičius, gali būti sudėtinga.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos