Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Inovacijų verslo tendencijos Lietuvoje
 
 

Inovacijų verslo tendencijos Lietuvoje

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2011-12-29 0
Daugėja galimybių atsiskaityti nenaudojant grynųjų pinigų, populiariausia tokio atsiskaitymo priemonė Europoje šiuo metu yra vadinamosios bekontaktės atsiskaitymo technologijos, kuriomis naudojantis atsiskaitymas vyksta labai paprastai – prie atsiskaitymo aparato tereikia pridėti kortelę, nereikia vesti PIN kodo. Elektroninių atsiskaitymų sprendimų bendrovės Europoje „Point Transaction Systems” atstovai išplatino pranešimą spaudai, kuriame tvirtina, kad bekontaktės tec...
(0) 2011-12-22 0
Gruodžio pradžioje Stokholme startavo pirmasis Europoje „National Geographic“ draugijos Pasaulinis tyrinėjimų fondas. Jo paskirtis – remti keturiolikos Šiaurės Europos šalių – tarp jų ir Lietuvos – mokslininkus ir tyrinėtojus.
(1) 2011-12-10 1
Lietuvoje pradėti spausdinti leidiniai Brailio raštu. S.Jokužio leidykloje-spaustuvėje įdiegus specialią technologiją, jau išleistas pirmasis toks leidinys – 2012 m. kalendorius su aklųjų ir silpnaregių meniniais darbais. Pasak idėjos autorių, šis neeilinis leidinys yra skirtas tiek matantiems, tiek nematantiems žmonėms. Iki šiol Lietuvoje nebūta galimybės spausdinti didelio tiražo leidinių aklųjų ir silpnaregių raštu.
(7) 2011-12-07 -2
Valgomųjų ledų gamintoja UAB „Ingman ledai“ plečia savo ledų asortimentą. Lietuvoje gerai žinomo prekės ženklo „Karališki“ ledai šeimą papildė dar vienas naujas narys – zefyrų skonio ledai. Įmonės technologai pagamino unikalius zefyrų skonio grietininius ledus, kurių tikrasis skonis atsiskleidžia juos atitirpinus.
(9) 2011-11-30 0
Per pastaruosius porą metų pripratusi prie garsių užsienio investuotojų vardų, tokių kaip „Barclays“ ar „Western Union“, šiemet Lietuva iš garsiųjų išvys tik vieną, tiesa, daugeliui jau puikiai pažįstamą „Ryanair“ vardą.
(8) 2011-11-29 0
Prezidentė Dalia Grybauskaitė bendradarbiavimo ir investicijų galimybes inovacijų srityje aptarė su informacinių technologijų milžinės - Kinijos bendrovės „Huawey“ viceprezidentais Qu Wenchu ir Lu Yongu.
(1) 2011-11-29 0
Lietuvos bendrovė pirmą kartą pateko į sparčiausiai augusių bendrovių Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje penkiašimtuką. Viena didžiausių kalbos paslaugų ir technologijų įmonių Baltijos šalyse UAB „Synergium” tarptautinės audito ir verslo konsultacijų bendrovės „Deloitte“ skelbtame sąraše užėmė 290 vietą. Jos pastarųjų penkerių metų apyvarta augo 582 proc., tvirtinama pranešime žiniasklaidai.
(1) 2011-11-29 0
Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stotyje laukia pokyčiai – ketinama modernizuoti dispečerinės veiklą įdiegiant šiuolaikinę programinę įrangą. Ar, sumažėjus greitosios pagalbos stočių dispečerinių ir kamantinėjant skambinantįjį, pagalba nebus sunkiau pasiekiama? Pokalbis apie tai – su Nerijumi Mikelioniu, Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties, kurioje jau vykdomas bandomasis pertvarkos projektas, direktoriumi.
(14) 2011-11-28 0
Internetu mokame mokesčius, nusiperkame kino bilietus, netgi galime apsipirkti prekybos centre. Bet virtualiai susimokėti už užsakytą maistą iš mėgstamo restorano beveik nėra galimybių.
(41) 2011-11-27 7
Maždaug kas trečias Lietuvos gyventojas per metus neperskaito nė vienos knygos. Auga jau antra neskaitančių lietuvių karta. Vaikai, nematydami tėvų su knyga rankose, ir patys renkasi kitokius laisvalaikio leidimo būdus.
(6) 2011-11-22 0
Tris dienas Vilniuje vykusioje tarptautinėje kosmoso konferencijoje SEMWO 2011 užsienio kosmoso organizacijų pristatyti pranešimai neliks tik formalia dėmesio Lietuvai išraiška. Pasirengimą bendradarbiauti ir padėti lietuviams įsitraukti į kosmoso veiklą išreiškė renginyje dalyvavę organizacijų atstovai.
(0) 2011-11-15 0
Nors Lietuva gerokai atsilieka nuo kontinento lyderių pagal parengtų mokslininkų ir publikacijų bei registruotų patentų skaičių, tačiau, bendradarbiaudama su Baltijos jūros kaimynėmis, pasiekia aukštų rezultatų biotechnologijų srityje ir taip prisideda prie vieno svarbiausių Baltijos jūros regiono strategijos tikslų – kurti klestintį ir konkurencingą regioną – įgyvendinimo.
(9) 2011-11-14 0
Vilniaus troleibusų parkui švenčiant 55-erių metų jubiliejų, pristatytas pirmasis Vilniuje surinktas troleibusas. Jis buvo renkamas beveik du mėnesius, nes reikėjo papildomų įrankių, darbo priemonių. Ateityje vieno troleibuso surinkimui parko specialistai planuoja skirti 15 dienų, - rašo delfi.lt
(8) 2011-11-12 1
Ar teko susidurti su nemalonia situacija, kai nė vienoje artimiausioje vaistinėje nėra reikiamų vaistų? Nuo šiol tai nebus problema, nes informaciją telefonu teikianti bendrovė galės atsakyti į klausimą, kurioje konkrečiai vietoje tuo metu galima įsigyti reikiamų vaistų.
(25) 2011-11-10 1
Ketvirtadienio vidudienį Lietuvą pasiekė pirmasis Vakarų Europą su Kinija per Kazachstaną, Rusiją, Baltarusiją ir Lietuvą jungiantis reguliarus konteinerių traukinys „Saulė“. Traukinys, spalio pabaigoje startavęs Kinijoje, iškilmingai sutiktas Kenos geležinkelio stotyje Vilniaus rajone.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos