Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Valstybės parama moksliniams centrams
 
 

Valstybės parama moksliniams centrams

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2008-12-13 0
Gruodžio 12 dieną iškilmingai atidarytas pirmasis mokslo ir technologijų parko „Technopolis“ pastatas. Atidarymo ceremonijoje dalyvavo Lietuvos Respublikos Ūkio ministerijos atstovai, Seimo nariai, Kauno miesto vadovai
(6) 2008-11-25 0
Švietimo ir mokslo bei Ūkio ministerijų įgaliotos Slėnių plėtros komisijos teikimu LR Vyriausybė patvirtino dviejų integruotų mokslo, studijų ir verslo centrų – „Santaros“ ir „Saulėtekio“ slėnių – plėtros programas.
(6) 2008-10-20 0
Skambiai – vienu sėkmingiausių Gedimino Kirkilo Vyriausybės projektu – įvardijamas mokslo ir verslo slėnių kūrimas, atrodo, tėra tik dar vienas išpūstas burbulas, iš kurio daugiausiai naudos gaus statybininkai ir valdininkai, o mokslui nuo 2 milijardų litų atiteks trupiniai.
(4) 2008-10-16 0
Šiandien Panevėžio mechatronikos centre atidarytas ilgai lauktas šios įstaigos padalinys – Technologijų demonstravimo centras (TDC). Jame veiks net trys aukštųjų technologijų mokslinės laboratorijos ir tai bus vienintelis jas turėsiantis centras Lietuvoje - bent jau taip tvirtinima Panevėžio miesto savivaldybės pranešime.
(0) 2008-10-04 0
Lietuvoje brandinama ir įgyvendinama 5 integruotų mokslo studijų ir verslo centrų, vadinamų mokslo slėniais, idėja.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos