Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Valstybės parama moksliniams centrams
 
 

Valstybės parama moksliniams centrams

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2010-04-03 0
Vilniaus universiteto (VU) rektorius Benediktas Juodka tikisi, kad kuriami studijų, mokslo ir inovacijų integracijos slėniai padės spręsti protų nutekėjimo problemą.
(3) 2010-04-02 0
Vilniuje kuriamas Jungtinis gyvybės mokslų centras. Moderniame ir naujausia įranga aprūpintame atviros prieigos mokslinių ir mokomųjų laboratorijų komplekse šalies mokslininkai tyrinės žmogaus genomą, ieškos naujų vėžio bei kitų sunkių ligų diagnostikos bei gydymo būdų, plėtos biotechnologijų taikymą aplinkosaugoje, pramoniniuose procesuose ir kitose srityse. Šis centras yra vienas svarbiausių integruotų mokslo, studijų ir verslo slėnių projektų, sakoma Švietim...
(3) 2010-03-28 0
Trys nauji slėnių plėtros projektai papildė praėjusių metų pabaigoje ūkio ministro įsakymu patvirtintą valstybės planuojamų projektų pirmąjį sąrašą. Šie projektai siūlomi finansuoti pagal 2007–2013 metų Ekonomikos augimo veiksmų programos 1 prioriteto „Ūkio konkurencingumui ir ekonomikos augimui skirti moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra“ priemonę „Inogeb LT-2“, skirta integruotų mokslo, studijų ir verslo centrų (slėnių) plėtros programų įgyve...
(11) 2010-02-18 0
Vakar AB „YIT Kausta“ ir Vilniaus universitetas pasirašė sutartį dėl „Nacionalinio atviros prieigos mokslinės komunikacijos ir informacijos centro“ (MKIC) statybos darbų. MKIC bus pirmasis statinys Vilniuje esančio Saulėtekio technologijų slėnio teritorijoje. Aplink jį vėliau išaugs kiti klasterio pastatai ir MKIC atsidurs pačiame jo centre, sakoma AB "YIT Kausta" išplatintame pranešime.
(1) 2010-02-15 0
Aukšta žemės ūkio produktų kokybė, gamtą tausojanti žemdirbystė ir moderni ateities energetika – šiems projektams įgyventi Europos Sąjunga iš struktūrinių fondų skiria per 133 mln. lt, skelbia Švietimo ir mokslo ministerija.
(0) 2010-02-04 0
Vasario 5 d. (penktadienį) 8.30 val. Švietimo ir mokslo ministerijos Kolegijų salėje (A. Volano g. 2/7) Vilniaus universiteto rektorius akademikas Benediktas Juodka, švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius ir Centrinės projektų valdymo agentūros direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Keizeris pasirašys projekto „Nacionalinio fizinių ir technologijos mokslų centro kūrimas“ finansavimo ir administravimo sutartį.
(2) 2010-02-03 0
Kaune kuriamas Maisto mokslų ir technologijų kompetencijos centras, kuriame dirbsiantys mokslininkai ieškos būdų, kaip pagerinti Lietuvos žmonių mitybą, kasdienio vartojimo produktų sudėtį priartinti prie sveikos mitybos reikalavimų, sintetinius konservantus keisti tradiciniais lietuviškais augalais, stiprinti maisto pramonės produktų konkurencingumą.
(4) 2010-01-08 0
Pirmąjį darbų projektą pradeda Kauno „Santakos“ slėnis – ketvirtasis iš penkių Lietuvoje steigiamų integruotų mokslo, studijų ir verslo centrų, praneša Švietimo ir mokslo ministerija.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos