Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Apple
 
 

Apple

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(10) 2013-12-29 0
Nors planšetiniai kompiuteriai kartu su išmaniaisiais telefonais šiemet pirmavo laukiamiausių kalėdinių dovanų sąrašuose, pasirodo, netgi daugelio išsvajota „iPad Air“ planšete Kalėdų senelis įtiko anaiptol ne visiems.
(0) 2013-12-27 0
Vieno ar kito planšetinio kompiuterio modelio populiarumas nereiškia, kad jie neturi trūkumų. Kažkas, prieš perkant planšetę, prisižiūrėjo daug reklamos, kažkas pasiryžęs nekreipti dėmesio į trūkumus, nes privalumų daugiau, o kažkas gauna labai gerą nuolaidą, todėl gyvena su aiškių privalumų neturinčiu produktu.
(0) 2013-12-26 0
Bendrovė „Apple“ JAV Patentų ir prekių ženklų biurui pateikė patento, kuriame apibūdinamas mobiliesiems įrenginiams skirtas ekranas su jame įterptais vadinamaisiais kvantiniais taškais, paraišką. Tokia technologija, pasak bendrovės atstovų, turėtų žymiai pagerinti spalvų perteikimą „iPhone“ ir „iPad“ ekranuose.
(47) 2013-12-25 0
Pirmieji Android prototipai nebuvo panašūs į tą sistemą, kuri šiuo metu diegiama į daugumą mobilių įrenginių visame pasaulyje. Android labiau priminė tuomet aktualią BlackBerry operacinę sistemą. Viskas pasikeitė po pirmojo iPhone anonso, ir nauji duomenys patvirtina, jog būtent 2007 m. debiutavęs Apple išmanusis telefonas įtakojo dabartinę Android sąsają.
(0) 2013-12-24 0
Daugelis manė, kad didžiausias Kinijos mobiliojo ryšio operatorius China Mobile pradės prekiauti iPhone 5C ir flagmanu iPhone 5S dar gruodžio 18 d. Deja, tam buvo nelemta atsitikti.
(0) 2013-12-21 0
Leidinys The Washington Post rašo, jog Miss Teen USA grožio konkurso nugalėtoją Cassidy Wolf sekė jos bendraklasis, kuris įsilaužė į jos nešiojamą kompiuterį MacBook ir aktyvavo WEB kamerą iSight. Amerikietė apie tai nieko neįtarė, kadangi LED indikatorius, rodantis kameros aktyvumą, nedegė. Hakeris pasinaudojo šiuo pažeidžiamumu ir sekė gražuolę, ketindamas gauti nuogos merginos fotografijų.
(14) 2013-12-18 0
Palyginti neseniai pasirodę gandai apie tai, kad „Apple“ planuoja išleisti planšetinį kompiuterį „iPad“ su gerokai didesnės įstrižainės ekranais atgijo vėlei.
(0) 2013-12-16 0
Puslapis Fiksu seka savo aplikacijų, įdiegtų į Apple įrenginius aktyvumą, o tai leidžia sužinoti, kokia iPad ir iPhone modeliai paskutiniu metu yra populiariausi. Dabartinis interaktyvus grafikas apima pirmas 36 dienas po keturių Apple planšetinių kompiuterių pasirodymo – pirmos ir antros kartos iPad mini, iPad 4 ir iPad Air.
(1) 2013-12-15 0
Žymus britų astrofizikas Stephenas Hawkingas parengė „Apple“ išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams skirtą programą „Snapshots of the Universe“, pranešė „Engadget“. Ji išleista bendradarbiaujant su leidykla „Random House“.
(0) 2013-12-14 0
Išmanieji telefonai su didelės ir labai didelės įstrižainės ekranais pasižymi gana nemaža paklausa. Kompanija Apple su 4“ ekraną turinčiu iPhone tarp kitų rinkos gigantų atrodo ne itin perspektyviai. Nemažai vartotojų laukia, kada Apple išleis Android planšetofonų analogą, nors pati Apple teigia, kad 4“ – tai optimalus dydis telefonui: viskas, kas daugiau, labiau primena planšetę, nei išmanųjį telefoną.
(0) 2013-12-13 0
Lanksčių ir išlenktų įrenginių sukūrimo idėja po truputį užvaldo elektronikos gamintojų protus. Tokius telefonus jau yra pristačiusios LG ir Samsung, ruošiami jau antros kartos tokie mobilūs įrenginiai, kurie galės išsilenkti net 90 laipsnių kampu. Gana palankiai į apvalainas formas žiūri ir Apple, kuri kol kas nieko niekam nerodo ir nežada, tačiau renka įvairiausius šios srities patentus.
(2) 2013-12-09 0
„Apple“ kompanija savo mažmeninėse parduotuvėse nusprendė pažiūrėti iš arčiau į savo pirkėjus. Naujoji programa leis perduoti informaciją į jų išmaniuosius telefonus naudojant „iBeacon“ technologiją.
(18) 2013-12-07 2
Kinijoje Lei Jun vadinamas vietos Steve Jobsu, o jo kompaniją Xiaomi vartotojai ir ekspertai taip pat mėgsta lyginti su Apple. Lei Jun nenori, kad jis būtų taip tituluojamas, kadangi su didele pagarba žiūri į amerikiečių gamintojo produkciją.
(0) 2013-11-30 0
Didžiausia „Apple“ įrenginių surinkėja „Foxconn“ didina išmaniojo telefono „iPhone 5S“ gamybą. Tai sumažintų šio įrenginio deficitą parduotuvėse ir pasiruoštų artėjančiam Kalėdų laikotarpiui, skelbia „The Wall Street Journal“. Leidinys taip pat pateikia įdomios statistikos apie „iPhone 5S“ gamybą.
(4) 2013-11-28 0
Kompanija Apple Jungtinių Valstijų organizacijai USPTO pateikė keletą naujų patentinių paraiškų, kuriose aprašomi naujos mobilių įrenginių valdymo galimybės. Pastarosios gali būti įdiegtos naujos kartos iPhone ir iPad.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos