Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Helio ištekliai Mėnulyje
 
 

Helio ištekliai Mėnulyje

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2011-10-25 0
Kosmosas ir energetika – dvi nesusijusios sąvokos? Mokslinė fantastika – elektros energiją gauti iš Kosmoso? Neskubėkime atmesti šios galimybės, nes jau šiuo metu keliamos naujos prielaidos kaip ateityje apsirūpinti energija naudojant naujausias technologijas Kosmose arba/ir Žemėje.
(17) 2011-07-06 3
Mėnulyje aptikta gausių, galbūt net milijardais tonų skaičiuojamų išteklių – pradedant vandeniu ir baigiant įvairiausiais metalais. Dabar kaip tik tas etapas, kuomet pasaulio Vyriausybės ir privačios kompanijos svarsto, kaip juos išgauti, rašo „The Ecologist“.
(11) 2011-05-06 0
Mėnulyje savo laiku dirbęs „Apollo” programos astronautas, geologas ir buvęs JAV senatorius Harisonas Šmitas (Harrison Schmitt) siūlo tokį energijos išteklių stokos Žemėje sprendimo būdą: tereikia 15 mlrd. JAV dolerių investicijų per artimiausius 15 metų ir keleto sintezės reaktorių, kuriuos dar reikėtų sukurti. Taip pat neprošal būtų ir bazė Mėnulyje, kurios, žinia, taip pat dar nėra.
(15) 2007-09-02 14
Dar prieš kelerius metus mažai kas galėjo prognozuoti, jog iki 2007 metų įsibėgės antrosios Mėnulio įsisavinimo lenktynės. Be to, šiandieninės lenktynės skiriasi nuo to, kas vyko tarp JAV ir SSRS šeštajame dešimtmetyje - dabar jose dalyvauja pilnas supervalstybių "rinkinys", įskaitant Kiniją ir Indiją. Dar didesnę nuostabą kelia tai, jog tokio susidomėjimo priežastis - helis-3, kuris mokslininkų teigimu yra idealus kuras branduolinės sintezės reaktoriams, tačiau yp...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos