Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Taršos mažinimo būdai
 
 

Taršos mažinimo būdai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2014-08-28 4
Lietuvoje ir pasaulyje yra sukaupta dideli kiekiai įvairių kenksmingų organinių medžiagų ir atliekų: tai netinkami naudoti pesticidai, pasenę medikamentai, cheminės priemonės ir t.t. Daugybė šių medžiagų savo sudėtyje turi Cl, F, P, Hg kombinacijas, palaipsniui savaime skyla ir sudaro naujus kenksmingus junginius.
(5) 2014-07-23 4
Kai kurių mokslininkų manymu, atsisakę to, kas yra šioje lėkštėje savo ekologinį pėdsaką sumažintume labiau nei atsisakę automobilių.
(2) 2014-07-01 5
Sulaikykite kvėpavimą. Jeigu pasaulis ir toliau šils, neišsisklaidantis miesto smogas taps dažna realybe su daugybe rimtų pasekmių sveikatai.
(7) 2014-06-23 66
Plastikas yra pigus, universalus ir naudingas išradimas, bet kartu jis sukelia ir milžiniškų problemų gamtai. Per metus pagaminama maždaug 300 mln. tonų plastiko, o nuo 1950 m. pagaminta 6 mlrd. metrinių tonų plastiko, kuris užkimšo sąvartynus, o vėliau pateko į Arktį ir žalojo gyvūnus.
(0) 2014-06-20 11
Didelis cheminis užterštumas Europos upėse kelia rimtą pavojų augmenijai ir gyvūnijai, o Lietuvoje ir apylinkėse dėl to kyla ypač didelė ilgalaikės žalos grėsmė. Tokią Vokietijos mokslininkų išvadą lietuviai vertina atsargiai, nors pritaria, kad pavojingų taršos atvejų nustatoma.
(5) 2014-05-26 13
<em>Pasaulinės sveikatos organizacijos duomenimis, dabar yra naujas didžiausias aplinkos veiksnys-žudikas. 2012 metais jis nusinešė <a href='http://www.who.int/mediacentre/news/releases/2014/air-
(1) 2014-04-29 3
Plastikas mus supa visur ir visada - pakuotės, buteliukai, maišeliai, viskas gaminama iš jo. Net kruopščiai supakuotas ir iš namų išmestas plastikas atgal sugrįžta jūrinių gyvūnų pilveliuose ar vandenyje, kurį geriame. Plastiko problema žinoma visiems, tačiau, rodos, prieš ją esame tokie bejėgiai, jog tik skėsčiojame rankomis ir klausiame, o kaip kitaip? Laimei, išeitis yra ir ji gerokai paprastesnė nei manėme.
(0) 2014-04-03 4
Baltijos jūrą kamuoja deguonies trūkumas. Labiausiai tai veikia organizmus gyvenančius ant jūros dugno, kur deguonies situacija yra pati prasčiausia. Mokslininkų teigimu, norint išsaugoti nykstančią ekosistemą ir išvengti dar didesnių problemų ateityje, būtina sumažinti azoto, fosforo ir kitų maistinių medžiagų kiekius patenkančius į Baltijos jūrą. Būtent iš sausumos atkeliaujantys teršalai daugiausiai ir prisideda prie spartaus deguonies jūroje mažėjimo.
(1) 2014-03-05 0
Prieš savaitę Europos Komisija ėmėsi teisinių veiksmų prieš Didžiąją Britaniją, kuriai nepavyko sumažinti azoto dioksido išmetimo į aplinką, siekiant neviršyti Europos Sąjungos nustat

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos